Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki, Proszę o wyjaśnienie babskiej logiki. Niedawno byłem na 2-tygodniowych wakacjach i poznałem tam bardzo miłą dziewczynę Monikę która od razu zwróciła na mnie uwagę. Widać było że jej się podobam, dawała mi znaki i takie tam. Ja z racji tego iż jestem prawiczkiem i nigdy nie miałem kontaktu z dziewczynami byłem przy niej strasznie zestresowany i brakowało mi odwagi na objęcie inicjatywy i zaproszenie jej na kawę. W końcu dziewczyna wyjechała a ja zostałem ze złamanym sercem. Poprosiłem jej koleżankę która została w ośrodku żeby mi podała numer tel do tej dziewczyny i na drugi dzień dowiedziałem się od niej że Monika nie daję jej zgody na podanie mi numeru telefonu :( Why ?
  • 18
@kustosz_karuzeli_sperdolenia: Ma 23 lata, jest studentką chyba 5 roku. Skąd pewność że nie chce mnie znać ? Rozmawialiśmy trochę. Może źle odebrała moje bierne zachowanie. A gdybym tak pojechał i wyjaśnił dlaczego nie wykonywałem względem niej żadnej inicjatywy? Nawet jakbym miał dostać w pysk to może wtedy bym przynajmniej się odkochał