Wpis z mikrobloga

WY SIĘ TAK NABIJACIE Z TEGO Ozdoby, ale faktem jest, że nigdy nie przeżyjecie w tym smutnym internetowym życiu tyle co ten gość. Brał udział w reality show, zgarnął za nie 100 k, do podziałki z Agą to niecałe 50 koła po odliczeniu podatków. Ma za pewne szmat wspomnień, pełno lasek, zawsze przystojny typ z powodzeniem. Gość ma co wspominać, przeżył swoją młodość na pełnej pompie i nie ma czego żałować. Ozdóbka próbuje wam to jakoś wytłumaczyć, ale do móżdżków z ery internetu to nie dociera, bo macie już inną mentalność. Nie znacie życia poza netem, nie znacie tej wolności i bawienia się jak on to mówi "w życie". Serio nie wiem kto jest tu prawdziwym przegrywem, on że ma za sobą zajebistą młodość, czy wy którzy to młodość przegrywacie na wykopie? xDDD
#danielmagical #ozdoba
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@2dziescia1: z takim trybem życia jakie wy prowadzicie, to nie dość, że zostaniecie starymi capami, to w dodatku prawiczkami. ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakby teraz odłączyli globalnie neta, to on by sobie z pewnością poradził, ma kumpli, ma koleżanki, a wy? xDD macie tylko internet.
  • Odpowiedz
@Czarnakawa8585: mam nadzieję, że 85 to nie twój rocznik, bo przerażają mnie osoby po 30 które się tu pojawiają. xD a ciebie ma kto trzymać za rękę, czy szukasz kompanki na wykopie? nie bój się, on ma tylu ludzi obok siebie, że w życiu na pewno mu ręki nie zabraknie. Ale wy się pocieszacie i staracie się styrać człowieka który przeżył młodość na wypasie. BOOOLI WAS TO. ( ͡°
  • Odpowiedz
@konjeczko: wykopki to będą zarabiać po 10k/miesiąc, więc te 50k to wielkie xD chyba właśnie dla takich zielonek to są niemożliwe pieniądze do zarobienia ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@konjeczko: wydaje mi się że Dawid sie trochę pogubił w tym wszystkim , teraz jest era internetu , 20lat temu tego nie było, może za duzo hejtu dostał i próbuje na swój sposób sobie z tym poradzić?
  • Odpowiedz
@konjeczko: taka prawda,co się zabawił i poruchał to jego ale #!$%@? on już jest po 40 a się zachowuję jak nastolatek i z tego powodu jest beka.Wtedy był kozak a teraz jest pała życiowa z którego nabija się gimbaza.
  • Odpowiedz
@konjeczko:

1) Nic o mnie nie wiesz ani ile miałem panienek w życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2) Dla niego ktokolwiek kto powie mu "cześć" to już jego przyjaciel* - myśląc, że cały świat go lubi bo kto nie lubi to automatycznie dla niego jest pałą życiową - stąd tez ta wybujała ilość znajomych.
3) Skoro taki fajny dlaczego stream'uje i zajmuje się pierdołami zamiast prowadzić tzw normalne życie o jakim mówisz?
4) Zdaj sobie sprawę, że on jest chory na
  • Odpowiedz
@harrybrudny-Bannakoncie: no fajnie, przemelanżował ten pieniądz przez 20 lat, czyli 208zł średnio na miesiąc miał, na dzień wyjdzie prawie 7zł xD jak zrobi kolejne pieniądze (nie robiąc z siebie debila?) :)
  • Odpowiedz
@lanadel96: jak ujowo zaczniesz i przejepiesz swoją młodość, to na stare lata będziesz szukał grubej, brzydkiej żony, która zgodzi ci się obiadki gotować. Każdy wie, że młodość to podstawa, to fundament, jak młodości nie przeżyjesz dobrze, to na stare lata będziesz pluł se w brodę i płacił hajs na młode panienki co by sobie trochę poużywać. No powiedz co taki wykopek będzie wspominał? Że przez x czasu bawił się z
  • Odpowiedz
@xza: Tu nie chodzi o samo zgarnienie wygranej, a o to, że gość był w reality, doświadczył czegoś nowego, co wy teraz oglądacie przed monitorami na których jest obsrana Goha. I nie pisz mi o naprawdę bogatych chłopach którzy się tu nie udzielają, a jedynie oglądali Magicala i słali donejty. Wy to nie ten poziom, więc się do nich nie porównujcie. Opowiedz mi o swojej młodości, jak korzystasz z życie
  • Odpowiedz
@harrybrudny-Bannakoncie: oczywiście, że nie robił tego za darmo, ale delektować się jednorazowymi 50k też nie ma co. Poza tym tyle zarobił, że ma auto jakie ma do tej pory. I niech nikt nie mówi, że to tylko dlatego, że je kocha i uwielbia. Nie słyszałem by znana osoba przy kasie jeździła jakimś trupem (do tego tak oklejonym xd). Także finanse można śmiało skreślić z argumentów "ZA" byciem jak Ozdóbka. Oczywiście
  • Odpowiedz
@konjeczko: ale chyba nie zdajesz sobie sprawy, że tutaj sporo osób jest naprawdę normalnych i ma normalne - mniej lub bardziej ciekawe życie, a daniel to taka odskocznia od normalnego do bardziej abstrakcyjnego życia na urzędniczej. Oczywiście jest też grupa wychodków, ale sporo z nich ma konto niewiele starsze od twojego :)
  • Odpowiedz