Wpis z mikrobloga

@Leniek odpowiem na trzecie - po co. bo wiem jak wyglądało moje dorastanie, kiedy z każdej strony dostawałem komunikat że to co odczuwam jest chore, wywołuje w ludziach złość i najlepiej nie powinienem w żaden sposób tego okazywać. Brakowało mi jakiegoś wyraźnego głosu, że mimo tego mogę żyć i funkcjonować w miarę normalnie, a nawet szczęśliwie i że nie muszę spędzić całego życia we wiecznym wstydzie. Gdyby ktoś mnie wtedy uspokoił, jestem
Jak jesteś hetero to nie da rady byś się zaczął interesować chłopakami.


@Nedkely:
Hę?
Miałem kolegę geja, on twierdził, że większość pseudogejów(on był "takim prawdziwym") bierze się z nieruchania ze względu na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Mówił też, że wielu facetów chciało z nim spróbować żeby się określić co do orientacji. Z kolei w więzieniach czy ośrodkach, w których przebywają tylko faceci często dochodzi do jakichś aktów, a do
@Errad: To jest wybór indywidualny co robisz, nie zmienia to jednak faktu że jak jesteś hetero to po prostu nie zmusisz się do tego by ci się podobali chłopcy.
Możesz się okłamywać i fakt spotkałem na swojej drodze takich pseudo, ale i tak koniec końców wychodziło na to że nie chcieli się angażować i tyle, bo nie czują się dobrze w takim związku.
@Nedkely: po cholerę z tymi dewiacjami wjeżdżają do szkół, ja p&@&e.
Niedługo stonewall będzie prowadziło prelekcje w przedszkolach, żeby już dzieciom wkładać do głów, że wsadzanie sobie penisów do dupsk przez dwóch facetów jest ok
@Nedkely:
Myślę, że zasadniczo masz rację- hetero nie będzie się dobrze czuł w związku homoseksualnym- tylko dobór słów mi nie pasuje. Hetero innym facetem zainteresować zainteresuje się, podobać mu się może, a czy się zwiąże to inna sprawa.
@Elaviart: wśród lgbtqwerty jest t.
Już widzę te prelekcje:
- to był kiedyś Krzysztof, ale poczuł zew macicy i stał się kobietą, od teraz mówcie na niego Samanta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jest tak niedorzeczne, że mokre sny o tolerancji dla takich chorób psychicznych może zostać tylko w wąskiej grupie samych dotkniętych nimi. Dla 95% społeczeństwa to jest po prostu zabawne.
@kejterr: ale skoro już wykazałeś niesmaczną fiksację w tych tematach to może nie mierz innych swoją miarą?
nie lubie wyciągania % z dupy (uwaga trigger xDD) ale większość społeczeństwa jest raczej neutralna wobec upodobań czy orientacji innych ludzi - tylko kryptopedalstwo reaguje tak emocjonalnie że przesłania mu to wiedzę i doszukują się tu chorób (albo jeśli wolisz wsadzania fiutów w dupy). Stąd się zresztą najczęściej bierze homofobia - z na siłe
@Nedkely: Taka tolerancja, a #!$%@? nawet tych niewinnych katolików ciągle obrażają i nie ma dnia, żeby nic o nich nie napisać. Tak samo większość pedofili to geje i co wy #!$%@? na to? Antifa i wieczne burdy? Wrzucanie wszystkich księży do jednego worka to też nie jest fajne. Ta wasza tolerancja... Stfu

@Matti28: To co się ekscytujesz księżami.
Hejt na nich nie jest spowodowany tym, że dopuściło się paru z nich pedofili, tylko za to że cała organizacja zwana kościołem takich i im podobnych kryje.