Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
Mirki mam problem. Od dwóch miesięcy #!$%@? na siłownię 6 razy w tygodniu. Żrem co wpadnie mi w ręce, głównie miecho, kasze, ryż, warzywa w różnych konfiguracjach. I nic. Ważyłem się jakiś miesiąc temu na Tanicie w siłowni, i dzisiaj znowu. Od przeszło miesiąca poziom tkanki tłuszczowej zmalał minimalnie, a tkanki mięśniowej wzrósł o 0.1 jednostki. Progresja równa zeru. Jak patrzyłem w lustro wydawało mi się, że lepiej wyglądam, pod skóra, czuję twardsze mięśnie, używam też większych ciężarów, może bez ogromnych skoków, ale jednak.
I teraz pytanie, ja coś źle robiłem przez ten cały czas czy ta waga jest popsuta? Niby ja i moja dziewczyna zauważamy pewne zmiany w moim ciele, ale cała siłownia korzysta z tej samej wagi i progresuja.
Załączam swój plan treningowych. Ćwiczę 3 dni pod rząd, dzień przerwy i znowu trzy dni ćwiczeń.
Pobierz Koldox - #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
Mirki mam problem. Od dwóch miesięcy #!$%@...
źródło: comment_YgELW9LkNuGLvFh1BMf1au2ZOMuBoGQB.jpg
  • 30
@Koldox: Wyglądasz lepiej bo zachodzi normalna rekompozycja sylwetki, a co dorobienia treningów 6 razy w tygodniu to przystopowałbym z tak częstymi treningami i ograniczył się do max.3- 4 sesji w tygodniu zwłaszcza, że (prawdopodobnie ) jesteś początkujący i jedziesz na sucho więc organizm nie ma wystarczająco dużo czasu na regenerację (plus zapewne ujemny bilans kaloryczny przy redukcji ) skutkując powolnym wzrostem suchej masy mięśniowej
A przepraszam waze 90 kg przy wzroście 176 cm. Czyli mam nadwage jeśli już, a nie suchą klatę. By utrzymać tą nadwagę muszę zezrec 3,6k kalorii. Dziennie jem przynajmniej 4k.
1h staram się nie przekraczać. 10 minut na bieżni. Push zajmuje najdłużej.
@prayer5 Ale przy ujemnym bilansie kalorycznym tkanka tluszczowa szła by w dół a tutaj praktycznie stoi w miejscu.
@Kasahara W ciągu miesiąca +10 kg na wyciskaniu, czuję, że mógłbym więcej, ale zapewne już kosztem ilości i jakości powtórzeń. Podobnie z innymi ćwiczeniami, ale też jakoś bez szału.
@Koldox: Czyli konkretnie ile w każdym z bojów.

Masz odpowiedź ¯\_(ツ)_/¯ masz plan, który praktycznie nie pozwala Ci progresować i to bardzo ogranicza. Dodatkowo robisz objętość, która nic Ci nie daje na tym stopniu zaawansowania, nie masz czasu na nadkompensacje, a ograniczona progresja i to co robisz nie daje bodźców do adaptacji i dalszego rozwoju.
@Zerp: Push/Pull/Legs jak najbardziej może być, może być nawet upper lower, ale to co ma OP nawet nie klei się kupy i nie ma jakichkolwiek założeń, nie trzeba robić FBW, tym bardziej jeśli ktoś ma czas na więcej jednostek treningowych w tygodniu. Spokojnie może laik też 5 razy w tygodniu chodzić na siłownie i czerpać z tego wiecej profitów, jeśli plan ma sens.
@Kasahara edytowalas post, już odpowiad am. Mc z początkowych 10 kg do 20 kg + gryf długi. Sq czyli przysiady? Z początkowych 10 do aktualnie 20 + gryf długi. Bp, czyli biceps? z 0 do 5kg, z tym, że wykonuję to ćwiczenie stojąc z długim gryfem ponieważ modlitewnik jest często zajęty. Ohp, tutaj sam gryf długi - chyba 17 albo 20 kg, nie jestem pewien.
Czy w takim razie mogłabyś mi pomóc,
edytowalas post, już odpowiadam. Mc z początkowych 10 kg do 20 kg + gryf długi. Sq czyli przysiady? Z początkowych 10 do aktualnie 20 + gryf długi. Bp, czyli biceps? z 0 do 5kg, z tym, że wykonuję to ćwiczenie stojąc z długim gryfem ponieważ modlitewnik jest często zajęty. Ohp, tutaj sam gryf długi - chyba 17 albo 20 kg, nie jestem pewien.


@Koldox: ohui
może weź choć trochę włóż energi