Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Perlo: ty trolujesz? przepraszam ale jeśli palec nadaje się do szycia to gdzie on do #!$%@? nędzy ma pójść żeby go zaszyć? Co mnie do #!$%@? obchodzi że ktoś ma gorzej? Idąc twoim tokiem rozumowania to Jak mi będzie groziła amputacja nogi to mam nie narzekać bo inni z zawałem przyjechali?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peetee:ma iść tam gdzie poszedł ale nie robić szopek, zabandażować palca i grzecznie poczekać a nie robić z siebie męczennika. Wiem że masz dzisiaj ból dupy o Legię ale nie szukaj odwetu xd
@OpenCL: no hej, a ja perlo :)
  • Odpowiedz
@Perlo: no beka faktycznie, #!$%@?, że w palach znajdują się żyły i tętniczki i przy odrobinie niefarta może się to źle skończyć, a szycie jest wręcz musowe. No ale mireczki oceniły po ilości krwi na podłodze (xd), że typ powinien se to owinąc bandażem i nie narzekać.
  • Odpowiedz
Mam plan, by zebrać znajomych z jej studiów i spróbować zrobić jakieś AMA czy coś w tym stylu


@randomdrop: Do it! Jak coś to też znam osobę na podobnej płaszczyźnie jak Ty która zachęcona może by coś dodała.
  • Odpowiedz
No ale mireczki oceniły po ilości krwi na podłodze (xd), że typ powinien se to owinąc bandażem i nie narzekać.


@BrockLanders: Nie mireczki kolego. Ktoś go w tym szpitalu widział i go ocenił. Jak widać jego "poważny" uraz mógł poczekać.
  • Odpowiedz
@randomdrop problem młodych lekarzy jest taki, że w tym państwie większość młodych ma do dupy stąd nikt się zbytnio losem lekarzy nie przejmuje. Ba nadal młody lekarz jest w lepszej sytuacji niż jego rówieśnicy (pewność zarobku, pewna praca, możliwość dorobienia się, prestiż społeczny, możliwość kształcenia się w jednej interesującej go dziedzinie - zamiast skakania z kwiatka na kwiatek). Uważam, że lekarze zarabiają za mało popieram ich protesty, ale wątpię aby dały one
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: tak i nie, znowu pojawia się "pewność zatrudnienia" - miejsc na robienie specjalizacji w Polsce jest mało (zobacz tutaj - wydaje się całkiem nieźle, ale np. tylko 13 studentów chętnych zostać endokrynologiem może liczyć na pewne 2000 zł na rękę). Na dodatek sporo miejsc jest w większych miastach, a to wymaga już zameldowania się w nich (najlepiej przed stażem - czyli na 5-6 roku, co znowu nie jest zbyt
  • Odpowiedz