Wpis z mikrobloga

@Liwiia: Jesteś pewna na jakiej podstawie? Przeprowadziłas naukowe badania na ten temat? Wieszać ze są normalne osoby, co nie lubią dzieci oraz nienormalne, które lubią dzieci? Niektóre osoby lubią dzieci, ale nie chcą ich mieć. Niektóre maja dzieci a nie lubią dzieci ogólnie. Jest mnóstwo przypadków i takie uproszczenie, ze lubi dzieci- normalny a nie lubi dzieci- nienormalny jest po prostu fałszywe i głupie. Byś przeprowadziła badanie naukowe w tym
  • Odpowiedz
  • 0
@Liwiia: tak z ciekawości ja nie lubiłem dzieci i dalej ich nie lubię ale od 2 lat myślę intensywnie o dziecku i chciałbym mieć dwójkę. I teraz 3 opcje:
1. Mam nie równo pod sufitem wg twojej tezy
2. Mam nierówno pod sufitem ale da radę to wyleczyć (bez psychologa, psychiatry?)
3. Mam równo pod sufitem ale tego nie odkryłem
4. Dopiero będę miał równo pod sufitem tak za rok
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol:

btw jak wyrażasz swoje poglądy a nie głosisz tezę to warto by było napisać uważam że, moim zdaniem itp

nie piszę wypracowania na polski

tak z ciekawości ja nie lubiłem dzieci i dalej ich nie lubię ale od 2 lat myślę intensywnie o dziecku i chciałbym mieć dwójkę.

Coooooo xd socjopata okrutnik
  • Odpowiedz
@Liwiia: Zmierzyć i zbadać naukowo to o czym bajdurzysz. Napisałabys w pierwszym poście „z moich obserwacji wynika, ze...” albo „uważam, ze...” a tak to jest tylko wysryw nie podparty naukowymi danymi. Jest to raptem twoje zdanie a nie prawda na ten temat.
  • Odpowiedz
@Lauda: Wiele jest takich osób. Moje myślenie- dobre. Inne- złe. Nauka przeczy mojemu myśleniu? Tym gorzej dla nauki. Przykład to np. plaskoziemcy. Szkoda słów.
  • Odpowiedz