Wpis z mikrobloga

@Liwiia: Ale ogólnie na całym świecie tak. Lepiej takiego bidulka z domu dziecka przygarnąć. Wiele takich dzieci jest w Polsce. Poza tym dyskusja na temat, ze jeden lubi dżem wiśniowy a drugi nie xD. Jeden lubi dzieci a drugi nie i tyle. Jeden chce mieć a drugi nie. Jeden ma a nie chce mieć, ale boi się tego powiedzieć i cierpi z tym i #!$%@? na dzieci. Drugi ma i
  • Odpowiedz
@dnasstorm: Ja sie o nic nie spinam w przeciwienstwie do ciebie i tej Lojdy ktora chyba (?) tu do ciebie zarywa, no jesli nie to nie wiem po co tu jest. Kolo nosa mi to lata, wyrazila. swoje zdanie. MOJE
  • Odpowiedz
@Liwiia: Ale to ty zaczęłaś ten temat-prowokację. To, ze ktoś nie lubi dzieci nie oznacza z automatu, ze ma nierówno pod sufitem. Koniec kropka, taki jest fakt. Jest wiele osób, które lubią dzieci a mają nierówno pod sufitem i wiele osób co nie lubią dzieci a maja równo pod sufitem. To nie jest czarno białe i to nie jest reguła. Jest multum innych czynników wpływających na ocenę tego czy ktoś
  • Odpowiedz
@Liwiia: no ja np nie lubię dzieci choć swoje chcę kiedyś mieć. Teraz lubię tylko dzieci mojego brata, pewnie dlatego że są mi bardzo bliskie, natomiast innych nie lubię i nie czuję się z tego powodu jakaś nienormalna.
  • Odpowiedz