Wpis z mikrobloga

@dnasstorm: No ewidentnie taki jest wynik tego dodawania. Ja żyłem w domu, gdzie mama nie pracowała ale ojciec przynosil wystarczająco dużo kasy do domu, by nam starczyło. Niestety nie uczestniczył w moim życiu tak bardzo jak bym chciał, chociaż nie można odmówić - w weekendy był ze mną, nauczył mnie jeździć na łyżwach, rowerze i takie tam ale od pon do pt.to prawie go nie widywałem.
  • Odpowiedz
@kwiati: @OSH1980: Dokładnie, taka sama logika. Cały post jest bez sensu i po prostu głupi i nie podparty żadnymi dowodami naukowymi. Typowy wysryw „wydaje mi się, ze ..., BO TAK, bo intuicja” itp. Po prostu żenada. @kiszczak: Zaraz będzie ból dupy xD. Oj, nie dyskutuj z nimi, oni znają tylko czarne i białe, nic pomiędzy. @SmugglerFan: Dobrze, ze ma dzieci? A niby dlaczego dobrze?
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: I w jaki sposób planeta Ziemia by na tym ucierpiała? Póki co ludzie jako gatunek niszczą planetę i zabijają siebie nawzajem. Wystarczy spojrzeć na historię ludzkości jaką patologią jest wieksosc ludzi.
  • Odpowiedz
@pupawolowa: Ale wiesz, ze są osoby, które maja Aspergera i lubią dzieci? I są osoby, które Aspergera nie mają i nie lubią dzieci. To nie jest czarnobiałe. Przytocz jakieś badania naukowe potwierdzające twój wysryw, ze osoby z Aspergerem nie lubią dzieci. To bzdura wyssana z twojego palca, po prostu żenada i podłość względem osób z Aspergerem.
  • Odpowiedz