Wpis z mikrobloga

Dzisiaj pojawiło się znalezisko na głównej o incelach, oczywiście wszystko zostało powiązane z tagiem '' przegryw '' i ludżmi którzy na nim przebywają, zostali zasztyletowani komentarzami że ich '' przegrywanie w życie '' jest wyłącznie zasługą ich samych. Pojawiły się znaki sprzeciwu, osób urzędujących na tych tagach oraz podobnych jak #wychodzimyzprzegrywu #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #logikarozowychpaskow no i oczywiście #tfwnogf oraz #feels i #zalesie #gorzkiezale
To ciekawe bo nastąpiła konfrontacja dwóch przeciwnych sobie światów
tzw. '' normictwa '' oraz samych przegrywów, rzecz jasna wszystko zaczęło się od '' dziewczyny '' i jak wiemy tutaj zawsze występują kontrowersje, spory i ciężka atmosfera. Pozwole sobie w tym poście używać pojęć '' normictwo '' i '' przegrywy''
Normictwo zarzuciło przegrywom że brak dziewczyny/kobiety czy brak znajomych wychodzi z ich samych działań
można się zgodzić, lub momentalnie odrzucić te twierdzenia.
Sam osobiście przyznam że rynek matrymonialny w Cebulii jest wyjątkowo rozj**bany przez następujące czynniki
- Tinder, Instagram oraz wszelkie social-media celebrujące dziewczyny i ich rozwiązłość
- Kult Maryjny, możecie się śmiać, ale gdzieś tam w swoich postach opisałem jak to wygląda, dla zainteresowanych odsyłam do poszukania
- Wychowywanie chłopaków w nurcie '' przepraszam że żyje '' co przyczyniło się . .. sam nie wiem do czego, na 100 % do pogorszenia się mentalność i stanów psychicznych wśród płci męskiej, tym samym złe relacje z kobietami, złe wzorce działania na lini '' dziewczyna- chłopak '' zresztą o problemie mentalnym jeszcze wspomnę
- No i kuszące atrakcje egzotyczne, czyli osoby pochodzenia afrykańskiego orientalnego, ludzie pochodzenia romskiego ( i wszyscy mulaci ) poprostu egzotyczny rollecoaster
nie mogłem pominąć tej kwestii gdyż przez wielu przegrywów jest wypominana we wpisach
- Problemy '' jestem ze wsi '' czy '' mieszkam na zadupiu '' w tym punkcie znam problem z autopsji, i to też jest coś poważnego gdyż dziewczyn jest o wiele więcej w miastach, na terenach wiejskich są w znikomej ilość, lub poprostu ich brak.
Ja na swojej nie miałem ani jednej rówieśniczki, starsze czy młodsze? tak, ale przepaść wiekowa, albo 3lata młodsza i w dół, albo już sporo starsze 19+ ( gdy ja byłem młodzieńcem 13-16lat)

Jedna osoba tutaj często pisze

przeszłość ma duże znaczenie w tym jak działamy teraz

i w pełni 100 % zgadzam się, jak żyłeś przez 20lat samotnie i miałeś przykre dzieciństwo, miałeś podcięte skrzydła do rozwijania swojej osoby tudzież pasji hobby i zainteresowań, to wszystko odbija się '' tu i teraz ''
nie działasz w 100 % zgodnie ze swoją natura, czyli człowieka szczęśliwego, spełnionego i dążacego do dalszych celów np. hajs, byciu w czymś lepszym albo najlepszym
Nawet gdy przegryw rozwiąże wszystkie swoje problemy, wciąż będzie czuł się dalej za innymi, gorszy czy padną stwierdzenia że zmarnował dzieciństwo to nigdy nie jest do odrobienia
ten najpiękniejszy okres w życiu, beztroska radość przyjemność

1. Uroda i wygląd
Tutaj padają nachalne stwierdzenia '' wzrost '' przyznam jako osobnik posiadający 1,91cm nie odczułem profitów, też nie wiem jak wygląda to z perspektywy osoby mającej 1,70-1,80, także nie wypowiadam się
Twarz - tutaj nie mamy wpływu, z tym się rodzimy
oczywiście możemy zadbać o trądzik itp. ale nie zmienimy całej struktury czaszki, lini szczęki itp. tutaj jesteśmy bezsilni i łatwo przegrywamy z ludżmi którzy od tak sobie urodzili się z '' poprawną mordą ''
sylwetka - chudy i gruby, tutaj możemy coś zdziałać
to jednak zajmie jakiś czas, chudemu szybciej bo może natychmiastowo iść w '' masowanie i rzeżbienie '', gruby musi więcej się wysilić. Tutaj jednak podkreślam to '' zajmuje czas '' nieważne czy chuderlak czy pulpet
a czas leci nieubłagalnie

2. Zaburzenia psychiczne problemy natury mentalnej
Powiem wam że tutaj 70 % cierpi na zaburzenia lękowe, tak stwierdzam po czasie gdy tutaj przebywam, oczywiście na stany depresyjne również
powiecie '' są leki psychoterapie '' to łatwo się o tym mówi, niestety zanim ktoś poprosi o pomoc, i wyprosi o pomoc ( bo dzisiaj ta pomoc psychiatryczna nie jest wcale oczywista )
no chyba że zaszantażujesz swojego psychiatre samobójstwem to da ci SRRI albo benzo dorażnie ( i tak trzeba na to zasłużyć ) i wyp*erdalaj, na psychoterapie trzeba czekać a nawet przy rozpoczęciu nie ma nagłej poprawy stanu psychicznego, dopiero można zauważyć przy 2-3miesiącach leczenia
a czas leci, podkreślam '' trzeba czasu '' a czas jest bardzo cenny
No już odrzuce kwestie zaburzeń psychicznych, wróce do najzwyklejszego '' ch*jowego wychowania '' brak normalnych wzorców w otoczeniu, brak poprawnych relacji w rodzinie, warunki życia w jakich co niektórzy zostali chowani widać na pierwszy rzut oka, gdzie było beztrosko radośnie i inteligentnie a gdzie było '' na odp*erdol '' czyli wysrał się chłopak, niech sobie radzi.
Otóż nie jeden nie poradzi sobie, przez to jak wyglądała sytuacja w domu i rodzinie
po tym jak w wieku bodajże 12-13lat byłem u wujków i zauważyłem różnice, tam uśmiech beztroskość i normalność
nawet nie wiecie jak chciałem tam zostać, to wszystko było takie zwyczajne, a dla mnie '' nadzwyczajne ''
dobra nie o mnie tutaj chodzi

3. Hajs
jak nie jesteś w żadnym kumoterstwie i nepotyzmie to nie podziałasz, przegrałeś w strukturze finansowej
jak nie miałeś starych chociażby w klasie średniej, to z pewnością odczułeś swoją biedote na własnej skórze
a teraz mamy czasy gdzie hajs rządzi, wchodzimy do Europy zachodniej
Fendi, Versace, Gucci czy Balenciaga to już nie jest luksusowy towar, każdy chce śmigać w najdroższych metkach
jeżdzić dobrym autem, mieszkać na strzeżonym osiedlu deweloperskim
No dobra '' pieniądze '' nie są najważniejsze, ale one nas definiują
inaczej zachowuje się '' człowiek biedny '' inaczej '' dorobkiewicz '' a inaczej '' bogaty ''
Od młodego człowieka leży silna presja żeby się bogacił i miał, często zarabia najwyżej na utrzymanie siebie i wegetacje w swoim wynajmowanym kącie, a dziewczyny dzisiaj patrzą na '' majętność '' kiedyś też, ale teraz najbardziej

4. Pochodzenie, loteria mieszkalna
Żyjesz na wsi to bardzo możliwe że zostały ci ucięte skrzydła w każdej dziedzinie życia, czy to praca pasja czy dziewczyny
wszystkiego mało i wszędzie daleko, tutaj dyskusja rzeka
jeden pochwali takie życie, drugi nazwie to klątwą
jako osobnik mieszkający na wsi dodam tylko ; j*bać wieś

zapomniałem do czego zmierzałem, ale jestem za przegrywami

tutaj to znalezisko https://www.wykop.pl/link/4595861/wykluczeni-seksualnie-coraz-wiecej-mezczyzn-jest-prawiczkami-mimo-woli/
i losowe komentarze

Bo coraz więcej facetów to cioty mentalne... Albo jacyś nieudacznicy życiowi, sami sobie to robią, stają się ofiarami losu. Męskie role i czynności przejmują kobiety....


Ewolucja najzwyczajniej w świecie działa i tyle, a banda frustratów myśli, że im się należy. Zamiast siedzieć w piwnicy i marzyć o ładnej pani trzeba ruszyć dupę i coś ze sobą zrobić. Ale nie, lepiej wylewać żale w sieci i czekać aż ktoś śniadanie poda do łóżka.


Znam brzydali którzy nie mają problemu z zaliczeniem bo nadrabiają harakterem i poczuciem humoru.


Uwielbiam takie tematy i wysrywy wykopkow co w życiu nawet cycka nie widziały natemat psychologii, myślenia kobiet, relacji międzyludzkich i szerokopojetego ruchania, którymi się dziela na stronkach typu braciasamczy czy inne stulejarstwo xD


Weźcie się za siebie. Siłka, studia, imprezy, nowi znajomi. Może znajdziecie sobie jakieś hobby? Nie żaden esport (XD), gierki komputerowe, ale motoryzacja, motocykle, podróże, gotowanie, bieganie, rower? Siedzenie przed komputerem cały dzień nic wam nie da.

Kupcie turystyka, zabierzcie wolną koleżankę z pracy na wyjazd do Chorwacji i już macie partnerkę. Nic prostszego.

Nazywaj kobiety pojemnikiem na spermę. Dziw się, że żadna cię nie chce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakim trzeba być leszczem żeby w tych czasach nie zaciurlać?


Najbardziej rozwalają mnie Ci wszyscy stulejarze, którzy kompletnie nie mają sobą nic do zaoferowania(wygląd, zachowanie, ogar życiowy) i są z tego nieprawdopodobnie dumni. Cały świat jest zły i niedobry, bo laska nie chce nudnego, zaniedbanego piwniczaka. Natomiast w drugą stronę o on by nie chciał żadnego "paszczeta" tylko lachona 10/10. Jeszcze te wszystkie teorie że laski teraz szukają tylko najlepszych, zamiast się zająć brzydkimi. Każdy facet może o siebie zadbać, trochę poćwiczyć, kupić ciuch na wyprzedaży w galerii i poznać normalną dziewczynę, ale nie lepiej się pluskać we własnym sosie i zakładać grupy wzajemnej adoracji.


Są wykluczeni bo łatwiej zwalać winę na kogoś niż pracować nad sobą
Mescuda - Dzisiaj pojawiło się znalezisko na głównej o incelach, oczywiście wszystko ...

źródło: comment_OTjL7lB2GNd9oLPY3m68UK4d7uDPUNRM.jpg

Pobierz
  • 45
@Mescuda: wg mnie absolutnym rdzeniem i jądrem mentalności normików jest wiara w to, że kobieta jest wyrocznią w sprawach męskiego charakteru. To znaczy, że "przegryw" jako odrzucony przez kobiety MUSI mieć coś nie tak z charakterem. To są skutki lat kłamstw kobiet, które dopiero w czasach Tinderze tracą siłę. Teraz widać, że kobieta dobierpaartnera na podstawie wzrostu bonwtedy jej pasuje do butów.