Wpis z mikrobloga

Ale jestem #!$%@?, takiego tilta złapałem na spacerze z moim psem że ja #!$%@?. Do rzeczy
-moj pies ma cieczke
-do mojego psa #!$%@? sie jakiś bezdomny karakan ktory tylko jak nas spotka to lata za nami i szczeka bo próbuje go odpędzić patykiem
-dzisiaj znow to samo, znowu spotykam tego #!$%@?
-biorę patyk i on zaczyna drzeć mordę,
-jestem juz wkuriwony na maksa bo słucham tego jego szczekania od 10 minut
-nagle spotykamy kolejnego psa
-patrzę ma on szelki a troche dalej stoi właścicielka i gada z kimś
-pies tej baby zaczyna #!$%@? sie do mojego wiec próbuje go odciągnąć
-z boku gdzieś tam dalej szczeka ten #!$%@?ąk
-drze mordę do tej baby zeby brała tego psa, juz byłem wkuriwony level over 99999
-bierze tego psa to ja do niej zeby trzymała tego psa na smyczy to ona mi #!$%@? ze co jeszcze, moze ludzi na smyczy.
-ja jeszcze bardziej #!$%@? bo 100 metrów dalej jest wybieg dla psow ale #!$%@? tam, niech se polata po parku
-juz nie chciałem wchodzić w "dyskusje" bo byłem tak wkuriwony ze co drugie słowo to było #!$%@? albo #!$%@? a z boku dalej szczekal ten #!$%@?
Tak #!$%@? to ja dawno nie byłem, głownie przez tego bezdomnego psa bo nie da sie go niczym odpędzić.
Tak przy okazji macie jakieś sposoby zeby taki pies sie #!$%@?ł? Rzucanie w niego ceglowką odpada bo tam nigdzie nie ma cegieł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pies #zwierzaczki ##!$%@? #zalesie #pomocy
  • 15
@Samowski: nie mam narazie takiej możliwości bo telefon działai tylko przypięty cały czas do ładowarki a jakbym zadzwonił z domu to watpię zeby im sie chciało szukać psa skoro on moze byc w każdym miejscu
Musisz do weta skoczyć i się zapytać. Powiem nawet, że kastracja jest zalecana jeśli nigdy nie dopuszczasz suki do psa. Lepiej dla suki i lepiej dla właściciela. Miałem sukę bez kastracji nigdy nie dopuszczana i gdyby nie rąk ja zjadł to wet wspominał o ropomaciczu. Dlatego jestem za tym by psy kastrować jeśli się ich nie hoduje.