Wpis z mikrobloga

Ale mnie #youtube #!$%@?ł... Wczoraj wieczorem obejrzałem sobie dla beki jakieś 2 czy 3 filmy z #korwin, żeby się pośmiać z głupoty, po czym wyłączyłem kompa.

Dzisiaj w pracy robiłem techniczne szkolenie dla współpracowników i postanowiłem im pokazać jeden film konkurencji na youtube. Otwieram youtube z kompem podłączonym do projektora, a tam w sugerowanych same #!$%@? korwiny, #mariankowalski i międlary...

Wsztscy patrzyli na mnie jak na jakiegoś psychola, a teraz mówią do mnie wolniej i traktują trochę jak upośledzonego kuzyna.

Na nic #!$%@? lata oglądania branżowych filmów, na nic subskrybowane kanały na poziomie. Obejrzysz raz korwina i #!$%@?, youtube uznaje cię za kretyna, który od dzisiaj chce oglądać tylko ruską propagandę dla debili. Lata budowania autorytetu jak krew w piach...

#bekazprawakow #bekazpodludzi #bekaznarodowcow #pracbaza #korposwiat #polityka
  • 25
@niehumanitarny_humanista: @Niebadzlosiem: Polecam korzystać z trybu incognito lub usuwać ostatnio obejrzane filmy z historii na koncie youtube, aby nie sugerowało kolejnych filmów na podstawie tych ostatnio obejrzanych. Jak wyświetla wam jakiś syf na głównej, to można też blokować niechciane kanały jak na picrel. Robię tak od dłuższego czasu i w ten sposób udało mi się zablokować większość tych rakowych kanałów.
Pobierz N.....v - @niehumanitarny_humanista: @Niebadzlosiem: Polecam korzystać z trybu incogn...
źródło: comment_mPp6FQueoy9oS5Yqk79bDlW7lLc4ft19.jpg