Wpis z mikrobloga

Ostatnio kilka osób na Wykopie wrzucało screeny z komentarzy z Facebooka i YT, na których tzw. patrioci nawoływali do mordowania homoseksualistów, wyrażali tęsknotę za Adolfem Hitlerem, proponowali ponowne uruchomienie obozów zagłady itp. [[przykład]](https://www.wykop.pl/wpis/35902121/ostatnio-wykopowe-4konserwy-bardzo-czesto-pisza-ze/)

Pamiętajcie, że publiczne nawoływanie do zbrodni, a także propagowanie ustroju nazistowskiego jest przestępstwem, a każdy kto się o takim przestępstwie dowie, ma społeczny obowiązek powiadomić policję lub prokuraturę.

Ja swój obowiązek dziś wypełniłem. Kilku tzw. patriotów będzie miało wycieczkę do Warszawy na przesłuchanie w prokuraturze. Ciekawe jak będą się tłumaczyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#wykop #lublin #lgbt #marszrownosci #prokuratura #4konserwy #neuropa
InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII - Ostatnio kilka osób na Wykopie wrzucało screeny z ko...

źródło: comment_sw2h0OrTsvoVmwWwEPmALZRKXBvQOi90.jpg

Pobierz
  • 296
  • Odpowiedz
  • 40
Ale przecież w Polsce nie ma homofobii i gdyby nie ten promil gejów chodzący na parady (i promil z tego promila, który lubi dziwne stroje) to mielibyśmy spokój i nikt by się nie czepiał ( ͡º ͜ʖ͡º) popieram, takie coś trzeba zgłaszać. Ja rozumiem, że można mieć swoje ideolo ale to już jest podjudzanie do pogromu
  • Odpowiedz
@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII: Taka prosba, dopisz tam, ze wparowali mi ostatnio na kwadrat I zaczeli drzec ryja, ze sa z Kultu Sigmara, pod rozkazami Volkmara Srogiego I czy sa tutaj jakies #!$%@? sluzace Chaosowi. Ja (tak wiem, glupol) sie przyznalem, Grimgor Zelaznoskory jest debesciak I zielone chopaki som debesciak I my isc I bic po gembach glupoli z Imperium I krasnali I zabrac im lupy. To oni do mnie(nietolerancyjne #!$%@?), ze to masz
  • Odpowiedz
@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII: nie nie wiem tego, ciekawi mnie na jakiej podstawie facebook mialby sie takimi danymi ot tak podzielic :D

rownie dobrze mogliby juz botami wyszukiwac wszelakich tresci pisanych przez ludzi na face ktore sa przeciw prawu i automatycznie kierowac do prokuraotury, uj tam z wolnoscia ebać wolnosc :D
  • Odpowiedz
@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII: Nie, na pewno ich nikt nie wezwie do Warszawy na przesłuchanie. To tak nie działa. Przesłuchanie przeprowadzi miejscowa jednostka Policji. To że złożysz zawiadomienie do pcimia dolnego, nie oznacza że tam wszystkich wezwą. Mam mieszane uczucia co do takich spraw. To jest tracenie środków i czasu organów na kompletne debilizmy, jakieś napisy nieletnich o pedałach i wycieczkach, gdzie zużyje się nasze pieniądze by ustalić czy kowalski obrażał, czy zapowiadał przesłanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@p0lybius: prawda w 100%, obie strony są siebie warte a czasami mam wrażenie że w dupie maja swoje poglądy i szukają tylko pretekstu żeby zrobić drugiej stronie źle.
  • Odpowiedz