Wpis z mikrobloga

Ostatnio kilka osób na Wykopie wrzucało screeny z komentarzy z Facebooka i YT, na których tzw. patrioci nawoływali do mordowania homoseksualistów, wyrażali tęsknotę za Adolfem Hitlerem, proponowali ponowne uruchomienie obozów zagłady itp. [[przykład]](https://www.wykop.pl/wpis/35902121/ostatnio-wykopowe-4konserwy-bardzo-czesto-pisza-ze/)

Pamiętajcie, że publiczne nawoływanie do zbrodni, a także propagowanie ustroju nazistowskiego jest przestępstwem, a każdy kto się o takim przestępstwie dowie, ma społeczny obowiązek powiadomić policję lub prokuraturę.

Ja swój obowiązek dziś wypełniłem. Kilku tzw. patriotów będzie miało wycieczkę do Warszawy na przesłuchanie w prokuraturze. Ciekawe jak będą się tłumaczyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#wykop #lublin #lgbt #marszrownosci #prokuratura #4konserwy #neuropa
InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII - Ostatnio kilka osób na Wykopie wrzucało screeny z ko...

źródło: comment_sw2h0OrTsvoVmwWwEPmALZRKXBvQOi90.jpg

Pobierz
  • 296
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i jak w tym kraju ma być dobrze, gdy prokuratura zamiast zajmować się poważnymi sprawami to dostaje tony takich pierdół, "panie płokułatoze, bo anon tak i tak napisał, prose go dać do wienzienia"


@M4711: normalnie to pan prokurator by się nudził za nasze pieniądze, a tak dorzuci sebkowi parę tysiaków grzywny i przynajmniej zwróci się jego pensja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@p0lybius: Najgorzej że to nie tylko wykop tak ma ale wszędzie najwiecej ostatnio radykałów dracych się że moje jest bardziej mojsze niż twojsze. Takie nastały czasy ze ludzie o umiarkowanych poglądach są niemedialni wiec marginalizowani. Najlepiej sprzedaje sie radykał czy to z prawa czy z lewa to podnosi temperaturę dyskusji i wejscia, lajki, wykopy czy wyswietlenia.
  • Odpowiedz
Pamiętajcie, że publiczne nawoływanie do zbrodni, a także propagowanie ustroju nazistowskiego jest przestępstwem, a każdy kto się o takim przestępstwie dowie, ma społeczny obowiązek powiadomić policję lub prokuraturę.


@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII: daj znać jaki będzie wyrok, na teraz obstawiam, że to nie było żadne nawoływanie do zbrodni, ani propagowanie ustroju nazistowskiego itd w skrócie obstawiam, że sąd nie potwierdzi twojej teorii, że ktoś popełnił przestępstwo.
  • Odpowiedz