Wpis z mikrobloga

Ostatnio kilka osób na Wykopie wrzucało screeny z komentarzy z Facebooka i YT, na których tzw. patrioci nawoływali do mordowania homoseksualistów, wyrażali tęsknotę za Adolfem Hitlerem, proponowali ponowne uruchomienie obozów zagłady itp. [[przykład]](https://www.wykop.pl/wpis/35902121/ostatnio-wykopowe-4konserwy-bardzo-czesto-pisza-ze/)

Pamiętajcie, że publiczne nawoływanie do zbrodni, a także propagowanie ustroju nazistowskiego jest przestępstwem, a każdy kto się o takim przestępstwie dowie, ma społeczny obowiązek powiadomić policję lub prokuraturę.

Ja swój obowiązek dziś wypełniłem. Kilku tzw. patriotów będzie miało wycieczkę do Warszawy na przesłuchanie w prokuraturze. Ciekawe jak będą się tłumaczyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#wykop #lublin #lgbt #marszrownosci #prokuratura #4konserwy #neuropa
InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII - Ostatnio kilka osób na Wykopie wrzucało screeny z ko...

źródło: comment_sw2h0OrTsvoVmwWwEPmALZRKXBvQOi90.jpg

Pobierz
  • 296
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII: Szanuje za postawę. Sam mam poglądy raczej przechylone na prawo,ale taki prymitywizm, nawoływanie do ludobójstwa to czystej wody #!$%@?ństwo. Proszę ciebie tylko o jedną rzecz, aby słowa patriota nie stawiać na równi z oszołomem i narodowcem. To, że te osobniki się tak określają nie oznacza, że nimi są.
  • Odpowiedz
@p0lybius: Ile ja bym za to dał, żeby każdy mógł swoje poglądy manifestować jak chce. Nie stoję murem za katolikami ani za LGBT, lecz mają święte prawo żeby manifestować i cieszyć się ze swojej przynależności do jakiejś tam społeczności. Nie lubię ich poglądów,lecz dam się pokroić aby mogli się nimi nacieszyć. Dopiero jak ktoś zakłada kaganiec i uznaje, z jego racja jest decydującą to robi się źle. Tolerancja i akceptacja
  • Odpowiedz
@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII:
Oh, ale im pojechałeś, z wnętrza swojej cyber-jamy
A tak w sumie, to jeśli będę chciał być takim atencjuszem jak ty (no bo trzeba się pochwalić za plusy, że się komuś #!$%@?, a reszta się do tego brandzluje) i #!$%@? sąsiada, że nie zbiera gówna po psie, to też dostanę tyle plusów i głosy aprobaty innych?
  • Odpowiedz
Do wszystkich rodakow zaatakowanych przez faszystę donosiciela.
Mowiac o tym ze Adolf sie przewraca w grobie mieliscie na mysli Adolfa Branda niemieckiego dzialacza lgtb i przeciwnika nazizmu. Rowniez nie podoba mi sie dzisiejsza organizacja marszy rownosci jako zwolennikowi idei rownouprawnienia gdyz zamiast powaznej dyskusji jest parada techno.

Nie narodowa tylko Polska teczowa!
  • Odpowiedz
@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII: tragedia, żeby jeszcze w Internecie się szczycić z bycia rozjebusem który donosi. Właśnie przez takich ludzi w tym kraju jest jak jest, bo się #!$%@? jełopy interesują czymś co nie powinni. Poza tym brawo za zaśmiecanie prokuratury takim gownem, bo przecież nie mają co tam robić, a obecnie postępowania i śledztwa wcale się przecież nie przeciągają ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII jak gość ma chociaż ułamek inteligencji to spokojnie się z takiego komentarza wybroni.. nie nawołuje bezpośrednio do żadnego palenia czy mordowania więc po prostu użyłeś swojej interpretacji.. codziennie w internecie pojawia sie tysiące gorszych komentarzy więc to co wrzuciłeś to jakieś gówno którym jedynie zasmiecasz prokuraturę..
  • Odpowiedz
Brak kurde słów... niech sobie popierają kogo tam chcą i myślą co tylko tam chcą. Co to ciebie obchodzi? albo mamy wolność słowa, albo cenzurę... Jak wierzą w misia uszatka, to niech kurde wierzą w misia uszatka i nic komu do tego.
A tak to dochodzimy właśnie do tego momentu co "postępowa europa", gdzie boryka się z problemami imigrantów i nic złego na ich temat nie można przecież powiedzieć - i z
  • Odpowiedz