Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@JungleJamPL: ogunie jest taka prawidłowość w granicach dążących do plus nieskończoności, że jeśli w mianowniku i liczniku mamy funkcję tego samego stopnia to ciąg będzie dążył do ilorazu tego co stoi u nich przy najwyższych potęgach, w tym przypadku w liczniku mamy 2, a w mianowniku 1. No i nie zapomnij o kwadracie.
  • Odpowiedz
@Shatter: ale wyciagasz (n^2)^2 przed nawias (zazwyczaj w takich sytuacjach wyciaga sie najwieksza potege przed nawias, wtedy tylko liczba przy ktorej stala potega nie dąży do 0).
z mianownika wycigasz (n^2)^2 i z licznika też (n^2)^2. Jako ze to są te same liczby to mozesz je ze soba skrocic. Dalej juz powinienes sobie poradzic.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
O Kurde ale nawarstwienie wykopu w komentarzach.. To zwykła granica A Wy klocicie się jak o Wilno xDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kosciej: studiowałem kierunek ścisły i nadal nie wiem po co mi te wygibasy matematyczne, wiem tylko ze skutecznie odsiały z połowę roku xD
  • Odpowiedz
@Shatter: Jesteście idiotami czy jak? Czy tak trudno wydedukować, że praca nie kończy się na układaniu towaru a człowiek czasem musi zrobić coś więcej? Przykładem niech będzie chociaż optymalizacja przestrzeni kiedy już awansujesz z układania towaru na wyższe stanowisko menadżera po 20 latach pracy czy innego tam, bo chcesz upakować jak najwiecej towaru na jak najmniejszej powierzchni. Jeśli tak mówili Twoi prowadzący to nie zazdroszczę akademii czy innej wyższej szkoły
  • Odpowiedz
ludzie po podstawówce potrafią zarabiać wiecej niż ludzie po Politechnikach.


@Szaku69: to i możesz nie uczyć się czytać i liczyć że znajdziesz miliony złotych na ulicy. Tylko możesz się przeliczyć na tej wojnie ze statystyką :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@sharkslayer: wolframalpha

@xgreetz: genialny program np. jak dobrze skonstruujesz zapytanie to możesz policzyć częstotliwość ortrząśnięć mokrego psa albo ile pingwinów królewskich mieści się w basenie olimpijskim
  • Odpowiedz