Wpis z mikrobloga

@Poranekk: Powiedz poco Mi w szkole te granice, jak mam na przykład zamiar iść na studia na przykład na Pedagogike, Historię, Lingwistykę po jaką cholere Mam sobię zaśmiecać głowe czymś czego absolwent Politechniki będzie używał dwa razy do roku?
@Szaku69: Po pierwsze piszemy "używać". Po drugie: skoro masz zamiar sprzedawać cebule w biedronce albo kopać rowy to masz rację: granice i inne całki są Ci totalnie zbędne. Natomiast jeżeli chcesz w życiu mieć trochę ambitniejszą pracę, np. być elektronikiem, szeroko pojętym fizykiem czy kimś w tym rodzaju to limesy mogą Ci się przydać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Szaku69: Naprawdę tak trudno nauczyć się jednej tabelki i kilku metod? Jeśli idziesz w nauki humanistyczne to nie ciekawi Cię choćby historia stojąca za wymyśleniem granic, całek i innych banalnych zagadnień matematycznych? Jak mnie denerwuje gdy ludzie sami się ograniczają, a potem nie znają podstawowych pojęć i nie mogą sobie poradzić w życiu i tylko dlatego, że myśleli ze im się to w życiu nie przyda. A jak myślisz, jak rolnik