Wpis z mikrobloga

@powaznypysk: Wydaje mi się że przy obecnych cenach Intela warto zainteresować się procesorami ryzena... tym bardziej że w podobnej cenie możesz mieć procesor 4-rdzeniowy a nie biedne 2 rdzenie pentiuma :( On może być troszkę za słaby do tej karty, którą wybrałeś...
  • Odpowiedz
@powaznypysk: Zasilacz ok, jak najbardziej może być dla tego zestawu. No niestety 2 rdzenie w dzisiejszych czasach to mało jeżeli myślisz o graniu w nowe gry, tym bardziej że dokładasz do grafiki 1060 6GB, która przy słabszym procku niestety będzie się nudzić :(
  • Odpowiedz
@discrayt: mysle ze masz racje, wezme to pod uwage

chociaz przejrzalem sobie niektore testy i serio jakies duzej roznicy nie widze (chociaz w niektorych testach czasem przewyzsza ryzen a czasem intel)
  • Odpowiedz
@powaznypysk: Jeżeli ceny intela byłyby normalne to jak najbardziej intel ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety, teraz jest bardzo drogo, jakiś czas temu znajomy, który składał PC dał za intela g4560 269zł.. teraz kosztuje 507zł więc prawie 2x wzrost ceny... Te procesory obecnie nie są warte swojej ceny ani trochę.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
morele strasznie mnie zniecheca, slyszalem bardzo duzo zlego na temat ich gwarancji i stosunki do klienta, na esc przy odpowiednim kodzie rabatowym jestem w stanie ogarnac z darmowa wysylka i darmowym zlozeniem jednostki, komputronik absolutnie odpada, ceny bardzo wysoki
  • Odpowiedz