Wpis z mikrobloga

#famemma #polskiyoutube
Dobra to jak już wszyscy znawcy wykopowi #narkotykizawszespoko się wypowiedzieli w temacie #adbuster (a większość z nich to pewnie chude szczury padające po dwusetce) to może ja dorzucę swoje 3 grosze jako typ z epizodem amfetaminowym w przeszłości.

Adbuster wygląda niepokojąco, ale nie sądzę by było to coś z przedziału feta/mefka  
Tak już na poważnie analizując AdBustera jako całość, czyli i walkę i całą jego przeszłość to można powiedzieć tak:

1. Pomimo wielu lat przed kamerą wciąż widać po nim swego rodzaju tremę, którą próbuje rozluźniać za każdym razem głupimi żarcikami. Można to zobaczyć po sposobie mówienia, składania zdań, gestykulacji i generalnie takich heheszków w każdym materiale. O ile jest super przygotowany to aż tak nie rzuca się w oczy, ale np. w wywiadach widać to bardzo dobrze.To kwestia #psychologia, wiele ludzi tak ma (w tym ja :) ), że tremę próbuje wyładować humorem, który jest w #!$%@? żenujący. Po prostu w stresie zachowujemy się jak głupki.

2. Mówił, że brał przedtreningówkę. Wiele ludzi się śmieje z tego, ale ja bardzo dobrze pamiętam przedtreningówki na yohimbinie, które potrafiły #!$%@?ć PRAWIE tak dobrze jak uliczna amfetamina. Plusem było to, że #!$%@? wciąż stawał a zejście było przyjemne i kończyło się drzemką po treningu i posiłku. Ludzie z większym stażem spod #mikrokoksy na pewno pamiętają te #!$%@? sprzed 9-10 lat. Były to w przedtreningówkach i spalaczach tłuszczu, kilku ludzi zajmowało się robieniem tych rzeczy na forum body-factory. Kosztowało to niewiele (bo nie płaciło się za markę itd) a działało świetnie i było w 100% legalne. Zrzuciłem na tym gównie ponad 50kg w półtora roku. Wiele ćwiczących osób z dużym stażem i osiągnięciami (a takich nie brakowało na forum body factory) pisało, że dla nich to za mocne i szukali raczej czegoś bez yohimbiny. Co jest w dzisiejszych przedtreningówkach tego nie wiem, tylko mówię co może wywołać taką reakcję.

3. Adrenalina i emocje i pomieszanie ich z ad 1 i ad 2 = absolutnie nieprzewidywalna reakcja, na każdego może zadziałać inaczej. Skoro jesteś raczej nieśmiałym typem, wziąłeś jakieś gówno przed walką i tę walkę wygrywasz, schodzi z ciebie cały stres i czujesz się jak #!$%@? McGregor to można sobie tylko wyobrazić co się dzieje wtedy w głowie.

4. Źrenice miał raczej normalnej wielkości. Tylko tyle i aż tyle.

Oczywiście mogę się mylić ¯\_(ツ)_/¯ Ale te clickbaitowe materiały na youtube "NACPANY ADBUSTER????!!!!?!?!!" są tak samo żenujące i głupie jak i jego zachowanie po walce. #patostreamy
  • 8
2. Mówił, że brał przedtreningówkę. Wiele ludzi się śmieje z tego, ale ja bardzo dobrze pamiętam przedtreningówki na yohimbinie, które potrafiły #!$%@?ć PRAWIE tak dobrze jak uliczna amfetamina. Plusem było to, że #!$%@? wciąż stawał a zejście było przyjemne i kończyło się drzemką po treningu i posiłku. Ludzie z większym stażem spod #mikrokoksy na pewno pamiętają te #!$%@? sprzed 9-10 lat. Były to w przedtreningówkach i spalaczach tłuszczu, kilku ludzi zajmowało się
@Plecakofil: Po tylu latach raczej nie przypomnę sobie składu, musiałbym porzebać na forum w postach sprzed 9 lat. O ile to forum jeszcze istnieje. Ale na bank nie było tam nic z DMAA, chłopaki dbali, żeby nie był to jakiś substytut dragów i wszystko było bezpieczne.
A wyrzucało z kapci, bo dawki były spore, a ja jeszcze byłem świeżym mózgiem w środkach psychoaktywnych, więc działo na mnie bardzo dobrze. I pamiętam,