Wpis z mikrobloga

Pytanie do tych co faktycznie biorą pod uwagę, to że Adbuster był porobiony na walce z Ozdupką:
Jakby udawał kosmitę, to tez byście myśleli, że jest Reptylem z kosmosu? xD
Jestem pewien, że te jego wykręcanie ryja, to parodia Amadeusza Multipli, albo jakaś gra sceniczna która "niefortunnie" przypominała naćpanie, a to co robił na wywiadach to toczenie beki z wykopków i innych co pisali, że jest nafukany
#danielmagical #patostreamy #famemma #rafonix
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@morderuk ty sam sobie przeczysz typie xD
"On nie udawał, bo to by mu zniszczyło reputacje, ale faktycznie się naćpał i to by już mu tej reputacji nie zniszcxyło!!11"
Nie mierz innych swoją miarą, nie każdy ma tak płytką wyobraźnię, Adbuster po tylu latach ma taką wiedzę o robieniu show i nabijaniu atencji o jakiej ci się nie śni
  • Odpowiedz
@marv0oo: No weteran wiec klekaj do paly i skoncz wypowiadac sie na tematy o ktorych nie masz pojecia, pomijajac ze twoj tok myslenia jest tak tepy ze ja p------e ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marv0oo: NACPAJ SIE: jestes nacpany, p--------z glupoty jak cpun i robisz z siebie posmiewisko
NIE NACPAJ SIE: nie jestes nacpany, p--------z glupoty cpun i robisz z siebie posmiewisko
Zajebisty plan geniuszu.
  • Odpowiedz
@morderuk: chcesz więcej argumentów? Proszę bardzo, o ile pierwsze fame mma było „naturalne” tak fame mma 2 było bardziej teatralne i miało więcej ustawek itp. Zaczęło się od fame house, malczynski z Polakiem nagrali na siebie dissy, kruszwil na konferencji, na samej konferencji mamy kilka przykładów jak zachowanie bonusa bgc, czy czasami aż rażąco sztuczne startowanie do siebie. O tym ma się mówić i to się liczy, nie zdziwię się
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: Nic nie bylo naturalne i nic w tych galach nie bedzie naturalne. To pozywka dla gawiedzi. Testy narkotykowe sobie moze w dupe wsadzic bo to moge sobie wydrukowac z kompa. Nigdy na jego kanal i tak nie wejde bo nie interesuje mnie p---------e internetowych celebrytow. Zamiast kupywac PPV kupilem sobie czteropak i na relaksie obejrzalem jak grubas lamie piszczel i w sumie w chuju mam dalsze losy tej gali
  • Odpowiedz
@marv0oo: Stanowisko FEJM MMA i nacpanego idioty z moralniakiem: "No macie tu kartki to sa badania ja mam swiadkow nie bylem nacpany tylko mi ryja od tauryny i adrenaliny powykrecalo" XDDD ALE SIE DALEM ZROBIC KURDE BELE
  • Odpowiedz