Wpis z mikrobloga

Pytanie do tych co faktycznie biorą pod uwagę, to że Adbuster był porobiony na walce z Ozdupką:
Jakby udawał kosmitę, to tez byście myśleli, że jest Reptylem z kosmosu? xD
Jestem pewien, że te jego wykręcanie ryja, to parodia Amadeusza Multipli, albo jakaś gra sceniczna która "niefortunnie" przypominała naćpanie, a to co robił na wywiadach to toczenie beki z wykopków i innych co pisali, że jest nafukany
#danielmagical #patostreamy #famemma #rafonix
  • 40
@r2_r2 ostatnio na pato tagach jest wysyp zawodowych ćpunów, fajterów, chirurgów, ortopedów i rehabilitantów. Sam się gryzę w język, że coś pisałem o przesadnej powadze złamania grubego, ale żeby łapać tak oczywistą zarzutkę? XD
@morderuk a nafukany idiota to nie debil? XD Widzę, że wymieniam zdania z zawodowym ćpunem. Może napiszesz dokładnie co, ile i z jakimi domieszkami brał? XD
Dorosły typ, z rodziną, karierą i opinią publiczną miałby się publicznie zaçpać tak,że mu prawie szczęka z zawiasów wylatuje? Zejdź na ziemię typie
@morderuk no same plusy, bo ludzie tacy jak ty piłują ryja, że był nafukany, a on i ludzie faktycznie znający temat cisną z was bekę bo mu nabijacie atencje, a afera przeminie. Pewnie w życiu nie widziałeś naćpanego człowieka na żywo, a krzyczysz w necie "SZCZĘKA MU LATA, JEST NAĆPANY !!!!1111!" Co z tego,że ta scena była wyolbrzymiona że ja #!$%@?
@morderuk: Serio twierdzisz, że w loży szyderców był trzeźwy, na konferencjach był trzeźwy i nagle stwierdził ze nacpa się na walke? I to jeszcze z takim przeciwnikiem jak ozdoba. Serio wierzysz w to co mówisz, przecież taki ruch bardziej by mu zaszkodził niż pomógł a raczej nie jest tak uzależniony, że nie mógł wytrzymać bez kreski do aftera.