Wpis z mikrobloga

@andrzejoholik: Jeszcze u piłkarzy to tak drażni, tacy fajni na siłę chcą być tymi dziarami że wszyscy muszą mieć, jak dzieci co wszystkie chcą mieć buciki ze światełkami, to świadczy tylko o ich intelekcie, widać że Lewy ma inne priorytety w swoim życiu. I zastanawia mnie po co Messiemu ten jakże słaby rękaw? W piłkę dobrze kopię ale głupi mi się wydaję jak but.
@andrzejoholik: Ja wiem czy tak powoli? Akurat może u piłkarzy to zauważyłem. I jeszcze jedno, nie widziałem żadne ale to żadnego dobrego rękawa i piłkarza, ogólnie widziałem mało dobrych rękawów. No ale już, niech sobie mażą po tych rękach jak muszą, tylko niech grają dobrze, ja swoje i tak o nich będę myślał (σ ͜ʖσ)
@ActiveekHere: To moja opinia dzbanuszku jak zauważyłeś, to moja opinia. Tak moja opinia jest taka że oznacza się krowy a nie ludzi ale jeśli ludzie chcą to niech sobie nawet gówna na czole rozmazują. a ja nadal będę wyrażał wtedy swoją opinię którą człowiek z inteligencją i tatuażami czy tym nawet gównem na czole nie weźmie do siebie, bo ma mózg i wie jak go użyć I co mi zrobisz że