Wpis z mikrobloga

@Wurmloch: Szanuje go między innymi za brak tatuaży jak reszta tej piłkarskiej zgrai, wszyscy muszą mieć rękaw zrobiony żeby być już w pełni cool. To ogólnie w świecie piłkarskim jakaś plaga. Puste łby.
  • Odpowiedz
@andrzejoholik: Jeszcze u piłkarzy to tak drażni, tacy fajni na siłę chcą być tymi dziarami że wszyscy muszą mieć, jak dzieci co wszystkie chcą mieć buciki ze światełkami, to świadczy tylko o ich intelekcie, widać że Lewy ma inne priorytety w swoim życiu. I zastanawia mnie po co Messiemu ten jakże słaby rękaw? W piłkę dobrze kopię ale głupi mi się wydaję jak but.
  • Odpowiedz
@bergero00 tzn głupi bo zrobił ze swoim ciałem co chciał? Przecież ta dziara w niczym mu nie przeszkadza. Oceniać intelekt piłkarzy na podstawie jednej decyzji w dodatku tak trywialnej jak tatuaż. To dopiero świadczy o twoim intelekcie
  • Odpowiedz
@andrzejoholik: Takie jest moje odczucie, zobaczy jeden u drugiego i tak xerują po sobie bezmyślnie te tatuaże na tych rękach żeby być bardziej cool. Nie no jasne że ich sprawa ale mi się po prostu wydaje to takie dziecięce.
  • Odpowiedz
@bergero00 no bo ludzie to ogólnie dzieci. Kupujemy masę rzeczy która jest kompletnie nieprzydatna, robimy rzeczy które nie mają jakiegoś głębszego logicznego sensu. Widzę że powoli odkrywasz jacy są ludzie na tym świecie
  • Odpowiedz
@Wurmloch: Lewy to kozak a w kadrze nie ma z kim grac i tyle w temacie. Dopóki w kadrze nie pojawi się ktoś na rozegraniu to będzie lipa. Ona nam dał awanse na 2 turnieje.
  • Odpowiedz
pajacu


@ActiveekHere: Ojoj zabolało Cię moje zdanie na temat mody na rękawy w piłkarskim świecie? Serio przejmujesz się czyjąś opinią na portalu ze śmiesznymi obrazkami? Nie masz większych zmartwień w życiu? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@andrzejoholik: Ja wiem czy tak powoli? Akurat może u piłkarzy to zauważyłem. I jeszcze jedno, nie widziałem żadne ale to żadnego dobrego rękawa i piłkarza, ogólnie widziałem mało dobrych rękawów. No ale już, niech sobie mażą po tych rękach jak muszą, tylko niech grają dobrze, ja swoje i tak o nich będę myślał (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@ActiveekHere: To moja opinia dzbanuszku jak zauważyłeś, to moja opinia. Tak moja opinia jest taka że oznacza się krowy a nie ludzi ale jeśli ludzie chcą to niech sobie nawet gówna na czole rozmazują. a ja nadal będę wyrażał wtedy swoją opinię którą człowiek z inteligencją i tatuażami czy tym nawet gównem na czole nie weźmie do siebie, bo ma mózg i wie jak go użyć I co mi zrobisz że
  • Odpowiedz
Tatuaze to domena biedakow umyslowych


@czullo: Ale ja tak nie sądze. Uważam po prostu że piłkarze którzy sobie robią te dziary które wyglądają tak samo jakby taśmowo im robili to w moich oczach w sumie dzbany.
  • Odpowiedz