Wpis z mikrobloga

  • 107
@ColdMary6100
@krabozwierz
@ambereyed Ehe, u mnie rodzice chcieli zrobić kilka dodatkowych kontaktów i światło przed domem no a że hehe moja szkoła w nazwie miała "elektroniczne" (dodatkowo pomylili z elektryczne) to ja miałem to zrobić. Mówię sobie no dobra #!$%@? coś tam ogarniam bo sam się tego uczyłem, mój profil to czyste sieci tele. Wszystko pięknie podłączyłem, szybkozłączki, puszki (stara instalacja), światła, kontakty. Przychodzi finalny krok, podłączenie miejsca gdzie wszystko się zbiega
@ColdMary6100 Już się przyzwyczaiłem że nic nie umiem i nic nie robię. ( ) Oczywiście jak były wakacje to trawa sama się kosiła, zlewy same przepychały, drzewo samo się cięło i rąbało i dom też się sam sprzątał. No a jak czasami zapomniałem wyciągnąć umyte naczynia ze zmywarki to "Ło borze cały dzień nic nie zrobiłeś" xD
Gurła wiejska mentalność. Raz babuszka na mnie krzyczała że śmietnika
Oczywiście jak były wakacje to trawa sama się kosiła, zlewy same przepychały, drzewo samo się cięło i rąbało i dom też się sam sprzątał. No a jak czasami zapomniałem wyciągnąć umyte naczynia ze zmywarki to "Ło borze cały dzień nic nie zrobiłeś" xD

Gurła wiejska mentalność. Raz babuszka na mnie krzyczała że śmietnika nie wystawiłem przed dom i śmieciarka nie zabrała.

No... Tylko wyniosłem ten śmietnik o 5 rano bo tak się