Wpis z mikrobloga

@sorek rzeczywiście prowadzenie przy 200 najważniejsze sebastianie xD zgadzam się z przedmówcą, taka c5 to marzenie w porównaniu do tego gruzu


@rezik: zazdrościsz bo nie masz auta PREMIUM. 20 letnie premium trzymające się na plastikach z Ali jest lepsze niż jakiś tam nowy francuski wynalazek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rezik: bo często jeżdżę po trasie w Niemczech i prędkości powyżej 200 są normalne?

Jak widać jedni lubią Mozarta a drudzy jak im nogi śmierdzą ¯\_(ツ)_/¯
@sorek: bardzo smutne argumenty, nie będę się wdawał w pyskówkę - wolę auto w wersji executive w którym zjadam kilometry jak na kanapie, niż dziecinne mrzonki o hehe dobrze prowadzącym się straszydle w którym kazdy element odstaje od każdego innego - no ale fakt, wyróżniasz się - tylko nie w sposób jaki byś chciał. Pozdrawiam cieplutko, mniej agresji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gio: to jest dokładnie poziom jaki reprezentujesz. Odpowiedziałem Ci na tym samym poziomie i zauważyłeś problem. Gratulacje.

@suluf: porzekadło o mozarcie ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rekoj: zmienie na oem prędzej czy później. Jeśli chodzi o jasność to podobna natomiast kilor póki co mi odpowiada.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suluf: akurat rgb, świeca lepiej niż oryginalne.

@lizak21: huh, ja mam bilstein b12 i dla mnie w sam raz. Oczywiście komfort słaby ale za to prowadzenie genialne.

Run flat bez czujników ciśnienia raczej ciężko. Sam tak się kiedyś załatwiłem.
@sorek: widziałem, z tym że nie do końca wiem czy nie należały do polaków, bo w okolicach był magazyn Sports Direct i stężenie polskiej patoli było tam wyższe niż stężenie PM10 w Krakowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)