Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damian_co_dalej: Ty byś pewno wstawił 16" z balonem mistrzu gustu xD

@dobrze_smyram: po prostu mnie śmieszą te toksyczne komentarze xD za każdym razem na mirko to samo. Ktoś wstawi zdjęcie twarzy, tatuaża, fryzury itp xD wyróżnianie się w Polsce to zło! Tylko seria hurr durr!

I to ja mam kompleksy? Ludzie se muszą pojeździć od rana w Sobotę po kimś by się lepiej poczuć. Dla mnie to słabe ale taka
  • Odpowiedz
@sorek: kompleksy masz Ty, stąd psychologiczna potrzeba żeby odstawać, nawet kosztem wyglądania jak pajac w ulepionym z kolorów starym gruzie - sapiesz na ludzi którzy komentują Twój pooblkejany gruz spasowany „na oko” - mimo że po to właśnie to tu wstawiłeś, żeby się pochwalić, tylko liczyłeś na lizanie dupy. Pozostaw swoje zapędy wystawowe dla rodaków których #!$%@? na kasę, ich poziom zapewne będzie Ci za tą kpinę z motoryzacji bił brawo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gio: no a Ty po poście na mirko potrafisz ocenić czy zapierdzielam jak debil czy nie bo wyprzedzam jeżdżące 20km/h wolniej niż można francuskie auta które jeżdżą tak niepewnie że widok zbliżającego się auta w lusterku powoduje dyskomfort i wyzywanie od sebów co zapierdzielają.

Fajnie tak oceniać po jednym zdaniu z komentarza? Weź się popatrz w lustro bo sobie projekcje tworzysz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dobrze_smyram: masz racje, toksycznlsc powoduje toksycznosc. Ocenilem Cie przez pryzmat moich wyobrażeń o Tobie, wybacz za takie głupie porównanie ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gio: no spoko. Jest różnica miedzy konstruktywna krytyka a hejtem z dupy, jeśli ni widzisz to spoko.

Dzięki za opinie na temat gruza mimo wszystko w c5 mozesz miec i 6l v12 i nadal nie ma co porownywac prowadzenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gio: btw. Te teksty o #!$%@? na kase są tak słabe, że od razu widać kto jest mentalnym sebastianem. Niczego mi od czasu afery nie zarzucono i ciągle klepanie tego samego stereotypu jest mega słabe.

Btw, jak ktoś kto jeździ paskudną c5 w ogóle może wypowiadać się na temat wyglądu samochodów?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damian_co_dalej: jak ktoś szuka komfortu nie kupuje bmw, chociaż dla mnie komfort to to że auto przy 200 poteafi dobrze manewrować a nie lata po ulicy jak żyd po pustym sklepie.
  • Odpowiedz