Wpis z mikrobloga

@sorek: wyglada tragikomicznie

Kiedy wy się nauczycie ze najładniejsze bmw to te w oryginalnym stanie z piękna felga. Jesli jest w super stanie to nie mam więcej pytań.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Piratez: a mnie się w oryginale nie podobają bo są nudne i się nie wyróżniają. Jak chcesz możesz sobie nawet jeździć oryginalną fabią z salonu, ale ja w swoim aucie po prostu lubie takie akcenty ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@sorek: człowieku, te lampy są odrażające, to nie kwestia personalnej preferencji tylko podstawowego poczucia estetyki i smaku - strasznie oszpeciłeś tego gruza
  • Odpowiedz
@sorek: W sumie to nic ciekawego i nie wiem czym się tu chcesz wyróżnić. Zawsze jak widzę przystrojoną betę to przeważnie wszystkie wyglądają tak samo, bo zawsze to wygląda jakby właściciel chciał to upiększać na siłę. Im więcej lat mija tym bardziej oryginalne bety udowadniają że jakikolwiek tuning, to wieśtuning.
  • Odpowiedz
@sorek: Mój ojciec miał kiedyś bardzo podobną, ten sam kolor, kombi, org. m pakiet, ale 3.0D. Wnętrze było jak nowe, na zewnątrz też prawie idealne. Do dzisiaj żałuję, że nie kupiłem od niego :(

  • Odpowiedz