Wpis z mikrobloga

DZIEŃ 19/100 #nadetoxie

Oj nerwowo było dziś. Obu moich, powiedzmy, kluczowych współpracowników #!$%@?ło mnie swoim zachowaniem niesamowicie. Nie chcę się rozpisywać, ale po prostu zachowali się nieprofesjonalnie przy klientce. Klientka CHYBA tego nie wychwycila, wiec o tyle spoko, natomiast wystarczyło, aby mnie #!$%@? i abym zaczął już myśleć "ale jesteś #!$%@?, że takich współpracowników sobie dobrales" . Jednak teraz, zamiast w takich sytuacjach pizgać zioło jak wcześniej, po prostu zamykam się w dobrze wygłuszonym pomieszczeniu i... drę ryj i klnę jak poebany na cały glos. Debil? Może. Ale jest to skuteczniejsze w rozładowaniu stresu od blanta ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jutro sobota, ale na pełnej, ustawiam sie ze swoją graficzka i będziemy robić rzeczy na stronce, na które nigdy nie miałem czasu. Weed przecież zawsze miał pierwszeństwo.


#narkotykizawszespoko #wykopjointclub #chwalesie
  • 6
@nikitten w sensie spoilera. Podobnie mam ze znajomymi co skonczyli pić i uważają ze tamto życie nie istnialo. Nie hc menele, po proatu klasa srwdnia pijaca. Nie obowiazuja umowy, ustalenia itp, odciecie calkowite gruba kreska. Moze tak trzeba, nie wiem.