Wpis z mikrobloga

Panie i Panowie przegrywy i przegrywki, polaki i robaki, oto ostatnia zapowiedź nadchodzącego boskiego konkursu mojej osoby.
Zadaliscie mi dziesiatki miliardów pytan wiec odpowiem wam na wszystkie 4. Rowniez dowiecie sie dzisiaj na temat apek oraz nagrody pocieszenia XD

Ponizej lista apek jaka znajdziecie w don wasyl edition oraz nagroda pocieszenia a teraz odpowiedz na wasze pytania

1. Czy smartwatch jest multisystem - Tak z uwagi na to ze nie jest to gejowski apple watch dziala on wszedzie i ze wszystkim. Tak wiec niestety wszyscy panowie wspolnie wychowujacy dzieci beda rozczarowani.

2. Czy mozna instalowac apki - nie, tylko te ktore sa w zestawie.

3. Czy dziala jako drugi telefon czy jak gejwatch - I tak i tak, mozecie uzywac z telefonem albo jako oddzielny telefon, ponownie: bardzo przepraszam wszystkich biseksualistow.

4. Jakie apki sa w systemie i co z gwarancja: W cholere ich jest jest tez wbydowany monitor snu ktory ma specjalna funkcje dla wykopkow: wszystkim co sie im chinskie bajki snia po nocach robi transmisje prosto na bagiety XD sprzet jestnowy i ma 12 msc gwarancji.

Jako nagroda pocieszenia do wygrania bedzie: kilof z minecrafta XD nowy i zafoliowany XD

#konkurs #rozdajo #ios #android #apple #pcmasterrace #consolepeasants #halflife #fortnite #minecraft
źródło: comment_rdLzFbG0jXIfUnpKpMNTQ7opyLR3sHmt.jpg
  • 12
@Tad2003: Ops zapomnialem o pytaniu jeszcze jednym: KONKURS JEST JEDNORAZOWY Sprzetu tego nie ma ani w ue ani w usa, do kupienia jedynie w japonii chinach i indiach i tajlandii. Co do menu: ma menu w PL i chyba 30 innych jezykach.
@Artok: No wiesz ktos daje 4k za apple watch a tutaj ja robie taki konkurs z takim sprzetem tylko po to zeby byly jaja na wypoku a ci 2 miechy nie jedli i nawet gsm w tym swoim szajsie nie maja XD
@Psychodelik: No z Kingsmanem problem bo sie polaki nie wyrabiaja z produkcja pudelek do azji XD a tam wiesz z polskich drzew pudelko to jest mega novelty bo inni sprzedaja je w pudelkach tekturowych. Ale z tego co wiem w tym tygodniu z nim ruszaja sam sie #!$%@? chce wygrac ten 1000 dolkow nagrody moj projekt na 100% da rade :)

Zrobilem taki numer ze mam filmik jak gram na kingsmanie