Wpis z mikrobloga

@janushek bo jak ktoś lubi tryby w grze typu, ultimate, ligi weekendowe, ten tryb przygodowy, karierę, to jest to dość sensowne kupić sobie te grę. Dodatkowo, wyobraź sobie, że niektórym nie robi wydanie 200 zł na zachcianke. Co więcej, każdy wydaje sobie swój hajs na co chce :)
  • Odpowiedz
@LouieAnderson: moje kuzynostwo zawsze sie smialo, ze co roku wydaje 200 zl na te sama gre... i w sumie jak im powiedzialem, ze to jedynie zazdrosc, ze moge sobie pozwolic na wydanie 200zl na to samo, to nagle nigdy wiecej o tym nie wspominali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
@Karpovitch: Ogólnie ludzie kupujący gry pełne mikrotransakcji których jedynym celem jest trzepanie kasy a nie dostarczanie dobrej gry. Ale programiści 15k będą to tłumaczyć że to biedaki tak na to narzekają bo ich nie stać wydawanie >500zł na gry i mikrotransakcje.

Ludzie, przestańcie kupować co chwila takie chłamy od firm jak EA czy Ubi, bo im więcej w tych grach wydajecie, tym bardziej to motywuje te firmy do robienia coraz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Segr3gator: No dokładnie, 200zł za kilkaset godzin zabawy to niewiele.
Ale ludzie tworzący takie memy nie widzą już problemu w wydawaniu 200zł na grę z singlem 8h XD
  • Odpowiedz
@Karpovitch: Pamietam jak z bratem czekalismy na kolejne fify i zastanawialismy sie jaka innowacje wprowadza za rok. Wow, pilka halowa, robienie tickow, mozliwosci rozbudowy taktyki i zmiana w czasie meczu, customowe korki, fotorealistyczne twarze, poruszanie sie ust przy krzykach

Fifa 2018 - gra karciana

NO #!$%@? JAKBYCH CHCIAL GRAC W KARTY TO BYM SOBIE POGRAL W POKERA.
  • Odpowiedz
@Beeercik: Można też kupić HoMM3 czy też Worms Armageddon i też masz kilkaset godzin zabawy za znacznie mniejsze pieniądze, ale nie jest to raczej opcja dla konsolowców oraz ludzi którzy nie mogą grać w grę bez realistycznej grafiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Karpovitch: Jakby kosztowała 2x mniej to bym się zastanowił, a tak zagrałem w demo i mogę jedynie stwierdzić, że w sumie całkiem fajna, ale nkse kupię

no ale ja nie jestem targetem, ostatnia Fifa w jaka dłużej grałem to może z 2003
  • Odpowiedz
@Beeercik: krótszy czas gry może być plusem ,jeżeli gra jest bardzo dobra i satysfakcjonująca , wole zagrać w taką 8 godzinną kampanie DOOM-a pełną akcji niż 50 godzinną grę Ubisoftu upchaną śmieciowymi zadaniami ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Karpovitch: Niektórzy grają turniejowo albo chociaż w jakimś stopniu competitive. Wtedy nie da się nie kupować co roku gry. W dodatku jak kogoś stać i zamiast się #!$%@?ć z robieniem transferów na własną rękę itd., woli zapłacić i mieć gotowy produkt, to... o co chodzi? :)
  • Odpowiedz