Wpis z mikrobloga

Uwielbiam to ʕʔ

Śniadanie które zapycha mnie na kolejne 3 godziny, ma boskie makro, od cholery białka. O czym piszę? Twaróg chudy 250g, tochę rzodkiewki, sól. Troszkę ponad 200 kcal, a jaka wyżera ()

Oczywiście jak to z żarciem opartym na białku, łatwo może zbrzydnąć ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#mikrokoksy #mirkokoksy #odchudzanie #grubasy #zabijgrubasa #dieta #chudnijzwykopem #redukcja

#kostkaprojekt bo zamierzam na przyszłe lato dociąć do kostki na brzuchu. Na tym tagu zawsze będą wpisy odnośnie redukcji, zapraszam do obserwowania /lub i/ #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mulafasaa - Uwielbiam to ʕ•ᴥ•ʔ

Śniadanie które zapycha mnie na kolejne 3 godziny, ...

źródło: comment_Ne7f3rgztxJvS3h3uS6Eu8yDQglInigl.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@zielonk4: może przesadziłem bo 43 gram. Ale na dobrą sprawę jest to 1/4 mojej dziennej podaży białka zamknięta w 200 kcal, które zapychają na 3 godziny. Dla mnie idealny posiłek na redu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mulafasaa: mnie twaróg zapycha i mam pszykro pachnące bąki. ale też lubię taki z rzodkiewką. tylko dodaję jeszcze śmietany, albo jogurtu jak mi się bebzon wylewa.

co do białka to przez to że jestem #!$%@? to niedojadam poprawnie i sobie suplementuję białkiem w proszku - ok 26g białka w 30g proszku, chyba 130kcal.
a odnośnie redu to oczywiście każdy ma swoją metodę, lepszą bądź gorszą, ale ostatnio - sądząc po
  • Odpowiedz
@zielonk4: Do tej pory zrzuciłem 7 kilogramów, przez ostatnie 2 miesiące. Teraz, co prawda trochę późno ale podbijam podaż białka, żeby zobaczyć jak to się odbije na mięśniach. Zasłyszałem gdzieś że Nawet na cięzkiej redu -500kcal można utrzymać mięśnie podając dużo białka. Nie wiem czy to prawda, sprawdzę ¯\_(ツ)_/¯

@Medyc: mienso na obiadek
  • Odpowiedz
@mulafasaa: @ArchDelux: chodziło o to, że poprawna forma to gramów, nie gram/gramy

a odnośnie twarogu - najbardziej lubię w nim to, że je się go na zimno i można go #!$%@?ć wszędzie, nie tylko w miejscach gdzie jest miejsce do podgrzania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

polecam też go na słodko - nawalić do twarogu jakichś borówek, truskawek czy innych malin, do tego jakiś słodki
  • Odpowiedz