Wpis z mikrobloga

Mirasy xD Pomóżcie koledze @super_bobby bo zaliczył wpadkę życia :D
Ogólnie pracujemy w mega dużym korpo, i co jakiś czas mamy takie szkolenia internetowe... Nie oszukujmy się, ale często kopiujemy je w translator i szukamy poprawnych odpowiedzi. W poprzednim tygodniu, pojawił się znowu taki tescik, i założyłem się z nim, że wypełni go w języku chińskim xDD (ten test można pisać nawet i na 2pkt a i tak zaliczają więc co szkodzi...). Siedzimy dziś w pracy, i nagle przychodzi prezes, że przyjeżdzają kontrahenci z chin, a zauważyli, że @super_bobby wypełnił go w języku chińskim i to bardzo dobrze, i świetnie by było jakby chociaż parę zdań porozmawiał w ich ojczystym języku xDD Ten stoi jak dzban wryty w ziemie, kompletnie nie wie co się dzieje, ja nie mogę wytrzymać ze smiechu, poszliśmy od razu na szluga, ten nadal cały zielony, zszokowany i nagle rzuca tekstem



#heheszki #korposwiat #korpo #pomocy #pracbaza #pasjonaciubogiegozartu
  • 94
  • Odpowiedz
Plan jest taki:
1. Znaleźć studenta j. chinskiego
2. Przed spotkaniem zadzwonic do niego i miec wlaczony tryb glosnomowiacy
3. W uchu miec sluchawke bezprzewodowa
4. Powtarzac wszystko co student mowi
Nie dosc ze student zarobi, kolege pochwalą, to bedzie ubaw po pachy xD
  • Odpowiedz
  • 0
@XpedobearX: przeczytaj wcześniejsze nasze komentarze, i skomentuj jeszcze raz.
„No bo majom tysiunc plusuf to mósi być bejt bo jak to oni tak mogom mieć w pracy ja tak nie mam kurla tżeba ich obrazić bo inaczej nie wyczymie, jak to tak mogom mieć dobre kontakty z prezesem, muj prywaciasz na budowie do mnie nie gada kurla”
  • Odpowiedz
nie wyczymie, jak to tak mogom mieć dobre kontakty z prezesem, muj prywaciasz na budowie do mnie nie gada kurla”


@Veloce: Po prostu pracowałem w wielu korpo i jako przeciętny typ nie masz kontaktu z takimi osobami, co więcej nie siedzą one zazwyczaj w Polsce :D To, że ktoś domiema bejta nie znaczy, że musi #!$%@?ć na budowie bo może znać realia jakie zazwyczaj panując w tego typu firmach.
  • Odpowiedz
no to jak zmieniałeś co chwile korpo, i byłeś szarym korposzczurem to się nie dziw


@Veloce: Weź się jebnij w łeb typie z tym stygmatyzowaniem XD Nie każdy siedzi na piździe X lat gdzieś, pana boga za nogi złapałeś.
  • Odpowiedz
@kyaroru: nie no wiadomo,w sumie może ja mam zła perspektywę bo żyje na Tajwanie od dwóch lat i już się osłuchałem i tylko mi się wydaje ze tony to prosto sprawa ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Veloce @super_bobby aż sie kawał przypomina :D

Była ankieta w której zapytano magistra, doktoranta i studenta ile czasu trzeba poświęcić aby się nauczyć j. Chińskiego

Magister : myśle że dwa lata.
Doktorant : myśle że i dziesięć może być mało
Student : na kiedy trzeba?

( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz