Wpis z mikrobloga

32387 - 401 = 31986

No to teraz moja kolej na mały opis z wyprawy.
Dostałem informacje od @metaxy że śmigają do Gdańska a że będą przejeżdżać obok Łodzi to czemu by nie skorzystać? a że jeszcze na weekend nie miałem planów to podjąłem decyzje że jedziem z koksem!
Umówiłem się na spotkanie przed Łodzią w małej wsi zwanej Wola Rakowa aby sobie trochę km nabić przed podróżą. 10 minut przed wyjazdem zerknąłem jeszcze raz na endomondo, a ekipa z Krk już prawie są na miejscu spotkania. Ja totalnie szokowany że tak szybko się przemieścili z Piotrkowa Trybunalskiego od razu zmieniłem miejsce na Andrespol, finalnie i tak czekali za mną 3km od miejsca spotkania.
Po dojechaniu spotkałem ekipe składającą się z @Cymerek @metaxy @Mortal84 i kolegę Adriana. Pierwszy km szybko i przyjemnie mijają przy zachodzie słońca. Niestety gdy słońce zachodzi, temperatura szybko spadła, także jak dojechaliśmy do Łęczycy pod Orlen niezwłocznie zmieniliśmy na cieplejsze ciuszki :d
Noc przebiegła bez żadnych poważniejszych usterek nie liczę gwoździa w oponie u @Cymerek (dzięki że z przodu jechałeś xD)
Prze Toruniem spotykamy @Rivgen z jego babeczkami (dzięki ;d) a chwilę potem @tym11. Odprowadzają nas szybko po atrakcjach Toruńskich i wpadamy do McD na małe co nie co. Po posiłkowaniu się wyjeżdżamy z Torunia w dalszą podróż. Droga się dłuży, spać się chce, pierwsze kryzysy się pojawiają, ale po przejęciu prowadzeniu peletonu szybko się wybudzam i można śmigać dalej.
Ok 30km przed Gdańskiem wbija do nas pierwszy przewodnik @Qurdius chwilę później kolejny @WuERA razem wbijamy do Gdańska z kierunkiem na Westerplatte. @Cymerek gubi się po drodze, i wjeżdża do nas od strony drogi krajowej 89. Razem wbijamy na Westerplatte, szybkie fotki i na plaże. Tam wspólna fotka na tle morza i wracamy do centrum. W centrum zaczęło padać, zatrzymaliśmy się na burgerku. Tam krótkie pogaduchy, chwila relaksu w tulonej poduszce :D i można śmigać na pkp.
W pociągu obyło się bez żadnych uszkodzeń rowerowych. Po 5h dojechałem na do Łodzi, zmęczony ale również zadowolony z małego wypadu ;)
Dzięki Panowie! :D jeśli kogoś pominąłem to sorki :)


Statystyki:

Dystans: 401 km
Wertykalnie: 2030m(↑935m/↓1095m)
Czas: ◷14:47:38
Średnie tempo: 2:12 min/km
Średnia prędkość: 27,10 km/h
Kalorie: 12070 kcal

W tym tygodniu to już 401km!
#rowerowyrownik #ruszlodz #100km #200km #300km #400km

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

źródło: comment_iGIR68BlOcWgFpolqgcog2AaKnzifAdM.jpg
  • 15
Na tym etapie wyprzedzaliśmy plan o jakieś 2 godziny. Dzięki i do następnego!


@Mortal84: a potem przyszło zmęczenie i senność i wszystko wróciło do normy. Bo tempo jazdy było spoko, ale ilość postojów rosła.
@metaxy: Kurcze, pojechałbym. Nawet tę symboliczną setkę czy półtorej (ale z Waszym tempem pewnie setkę) ale dziś wieczór administrator powitał mnie przeglądem kominiarskiem "po południu"...
Ale zima na trenażerze (mam nadzieję) spowoduje 300 w przyszłym roku. Nie jedziesz co prawda już dookoła Polski ale może do Warszawy z Krakowa udałoby się coś przejechać :)