Wpis z mikrobloga

Uważam, że PL w dobie niepowodzeń UA na froncie powinna zacząć "deportacje" (oczywiście nie nazwiemy tego tak bo niby nie mozna. Proponuję repatriacje UA z PL z powrotem na UA) ukrów z PL na UA aby mieli szansę pomóc ich krajowi obronić się. W PL nie są przydatni a tam przydadzą sie nam bardziej. Więc oprócz sprzętu robimy dostawy sprzętu od razu z załogami :)( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #ukraina #polska

  • 36
@wot7557: Oj tam trzeba podpisać porozumienie PL-UA w myśl dobra wyższego (tak jak wmawiają, że o bestialstiwe UA na wołyniu też trzeba zapomnieć). Szybka ścieżka przez sejm nowa ustawa, że teraz w ramach pomocy braciom UA dostarczymy im załogi z tych co u nas #!$%@? razem ze sprzętem jako gest dobrej woli i patriotyzmu mężczyzn UA którzy zdezererowali zamiast CHALWA ukraninie i takie tam ;)
@BigGuy: Rozumiem Cię ale w PL jest ZA DUŻO MĘŻSZCZYZN taka deportacja napływowych jednocześnie podówjnie przysłuży się PL. Mniejsza konkurencja o kobiety + UA będzie miała większe szanse. Pomóżmy UA się zmobilizować pokażmy jak bardzo ich wspieramy. Zorganizujmy w PL punktu werbunkowe lda UA. Niech się nie boją nic. Załatwimy z Zielińskim, żeby nie robił im procesu bo sytuacja jest nadzwyczajna - od razu pod Bachmut.

A januszexy niech giną ;)
w Polsce panuje głupie przekonanie, że praca fizyczna hańbi


@BigGuy: niby nie hańby ale janusz lubi się znęcać nad fizolem tym bardziej gdy może go zastąpić ukraińcem który mu jeszcze stopy będzie całował