Wpis z mikrobloga

co pewien czas zjeżdżają na pobocze, w celu przepuszczenia kolumny aut


@h3rb4l: Chciał bym to zobaczyć.

nie mogą.


@pottymouth: Mogą, wyjątkowa sytuacja to mały ruch na drodze i nieutrudnianie ruchu, bo go niema.
@reddin: Ostatni raz piszę. Nie została spełniona przesłanka do tego aby wyciągnąć wniosek o możliwości poruszania się po drodze obok innego roweru albo motoroweru.

Nie jesteś w stanie na podstawie zdjęcie ocenić ruchu na drodze.

Dodatkowo kodeks wykroczeń art. 90
"Kto tamuje lub utrudnia ruch na drodze publicznej lub w strefie zamieszkania,podlega karze grzywny albo karze nagany."

Dla mnie to koniec dyskusji bo Twoje argumenty ograniczają się tylko do "mogą".

Pojeździsz trochę samochodem, to zobaczysz. To nie jest częsty widok, ale bardzo pochwalam takie zachowanie i lubię myśleć, że gdybym jeździł koparką, robiłbym tak samo.


@h3rb4l:

Nie jesteś w stanie na podstawie zdjęcie ocenić ruchu na drodze.


@pottymouth:

Ogólnie to mam prawko dłużej niż niektórzy żyją i mirkują. Bardzo dużo jeździłem i dużo jeżdżę służbowo i subiektywnie stwierdzam, że ruchu nie utrudniają i to co widać na zdjęciu to nie
@reddin: Nie wiem co ma mój bęben do przepisów ruchu drogowego ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jazda jeden obok drugiego i to we trzech, to jest właśnie januszostwo i demonstracyjne zachowanie - taka gay parade, tyle że dla rowerzystów. Do tego w większości przypadków niezgodne z przepisami.
#!$%@? nie kierowca


@reddin:

Hamuj się synek i naucz przepisów,


Może ty sie pohamujesz ziomuś.


Gdzie napisałem że mam z tym problem ?
jak bym miał z tym problem to bym pewnie ich pozabijał
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reddin: znowu zrobisz sobie blamaż tak jak podczas komentarzy pod memem, który wrzucił @levusek1992. Wszystkich poobrażasz a jak w końcu zrozumiesz że się mylisz to się zwiniesz.

Rowerzyści utrudniają ruch - jadą wolniej niż można a tym samym nie mają prawa jechać obok siebie.
Ponadto w swojej znajomości prawa i doświadczeniu sugerujesz wyprzedzanie trzech jadących obok siebie rowerów na podwójnej ciągłej i na zakręcie.

Może zamiast iść w zaparte jak
Rowerzyści utrudniają ruch - jadą wolniej niż można a tym samym nie mają prawa jechać obok siebie.


@szalony_ikar: Jadą wolniej to normalne, ale ruchu nie utrudniają, tam jest taki sam problem z jednym jak i z trzema rowerzystami i takie samo proste rozwiązanie. Nigdzie nie sugeruję wyprzedzania na zakręcie, ale tak nalezy ich wyprzedzić na podwójnej ciągłej inaczej jest się pojazdem ruch blokującym.

Obrazek dla @levusek1992: na obrazku nie ma
źródło: comment_IxGGw0WNClnv3Yd1yTkaZhXADPXYuPqI.jpg
@reddin:
jeśli samochód pojedzie z ich prędkością to dostanie mandat za utrudnianie ruchu, oni też utrudniają ruch. Uważasz, że jeśli napiszesz dość razy, że nie utrudniają, to stanie się to prawdą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do zdjęcia - przecież udowodniono ci ze w miejscu, w ktorym bylo zrobiono zdjecie @levusek1992 jest znak pionowy po czym ostatnio zamilkłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jeśli samochód pojedzie z ich prędkością to dostanie mandat za utrudnianie ruchu, oni też utrudniają ruch. Uważasz, że jeśli napiszesz dość razy, że nie utrudniają, to stanie się to prawdą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie utrudniają ruchu, jak będzie jechał 1 albo 2 lub 3 tak samo trzeba zwolnić i niestety przekroczyć linię podwójną ciągłą aby zachować 1m podczas wyprzedzania. Nie ma różnicy. A mogą tam jechać, więc
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@reddin: jesteś fanatykiem i nie widzisz swoich błędów.
Mem odnosi się zdjęcia zrobionego w prawdziwej sytuacji - rowerzysta do dzban, ma ścieżkę ale z niej nie korzysta a ty stosujesz jakąś dziwna logikę aby to uzasadnić, "zdjęcie krzywdzi bo nie widać znaku". Głupie tłumaczenie.

Rowerzyści jadący w trójkę utrudniają ruch, jadą wolniej i zajmują więcej miejsca a Twoje tłumaczenie jest po prostu z dupy, przepis jest jasny a ty tworzysz własne
jesteś fanatykiem i nie widzisz swoich błędów.


Kończą się argumenty zaczynają się wycieczki osobiste, taki typowy wypok.

Mem odnosi się zdjęcia zrobionego w prawdziwej sytuacji - rowerzysta do dzban, ma ścieżkę ale z niej nie korzysta a ty stosujesz jakąś dziwna logikę aby to uzasadnić, "zdjęcie krzywdzi bo nie widać znaku". Głupie tłumaczenie.


Nie ma znaku pionowego, niema DDR, jest chodnik. Mem nie zawiera znaków pionowych.

Rowerzyści jadący w trójkę utrudniają ruch,
I ponownie, mem to mem ale przedstawia prawdziwą sytuację, jazdy obok ścieżki rowerowej. To nie jest rysunek a zdjęcie. Ostatnio się klociles o to samo. Rozumiesz?


Mem nie zawiera znaków, ale zawiera rowerzystę i ulicę, oraz chodnik.

Co do jazdy obok siebie: http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/521516,czy-rowerzysci-moga-jechac-obok-siebie.html

Utrudniają manewr wyprzedzania ponieważ trzeba bardziej wjechać na przeciwległy pas ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@szalony_ikar: Jak będzie jechał jeden,
@reddin:
Ty o memie a ja o prawdziwej sytuacji.
Gość jedzie obok ścieżki rowerowej, prawidłowo oznaczonej. Ale według ciebie jedzie zgodnie z przepisami, bo na zdjęciu nie widać znaku pionowego. Fuck logic.

Jak będzie jechał jeden, też trzeba. Więc nic nie utrudniają.

utrudniają - manewr trwa dłużej i wymaga większego najechania na przeciwległy pas.
Prawidłowym zachowaniem byłoby zmiana szyku w kolumnę w celu ułatwienia wyprzedzania.

W artykule masz stanowisko kogoś, kto
Ty o memie a ja o prawdziwej sytuacji.

Gość jedzie obok ścieżki rowerowej, prawidłowo oznaczonej. Ale według ciebie jedzie zgodnie z przepisami, bo na zdjęciu nie widać znaku pionowego. Fuck logic.


@szalony_ikar: Wskaż mi znaki na memie.
@reddin:

Jak będzie jechał jeden, też trzeba. Więc nic nie utrudniają.

Powtarzasz to jak mantrę.. Ale nadal jest nieprawdą.
Powrócę do swojego wcześniejszego pytania, na które nie odpowiedziałeś:

Odnoszę wrażenie, że według twojej interpretacji mogą zawsze, a nie wyjątkowo. Proszę podaj w takim razie przykład, w którym tacy rowerzyści, według ciebie, ruch jednak utrudniają i nie powinni jechać obok siebie?
@h3rb4l: Rzadko utrudniają, bo jadą wolniej i łatwo się ich wyprzedza. Chyba, że jest duży ruch, oraz często są zakręty. Wtedy mogli by utrudniać. A tak to są jak koparka, kombajn, traktor.
@reddin: miesiąc temu to przerabiałeś, wiesz dobrze, że ta ścieżka jest oznaczona poprawnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) widzę zę zmieniasz też temat, bo jednak rowerzyści jednak utrudniają ruch ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak to są jak koparka, kombajn, traktor.

Nie są, to trzy niezależne pojazdy a nie jeden.
miesiąc temu to przerabiałeś, wiesz dobrze, że ta ścieżka jest oznaczona poprawnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) widzę zę zmieniasz też temat, bo jednak rowerzyści jednak utrudniają ruch ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szalony_ikar: Nie jest oznaczona poprawnie, ma braki w oznakowaniu i raptem przechodzi w CPR. Ale ja nie o tym ja o memie, czy na memie są znaki, możesz wskazać? Rowerzysta na drodze
...czyli utrudnia ruch słabych kierowców - nie może jechać obok drugiego rowerzysty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szalony_ikar: Może, bo to ograniczenie nie jest winą rowerzysty, tylko cipki kierowcy. Tak samo można powiedzieć, że deszcz albo słońce w twarz ogranicza ruch, bo są osoby które sobie w tych warunkach nie radzą. Ale to jest ich wina. Rowerzyści mogą jechać ulicą, bo prawo tego nie zabrania. Chyba, że jest
źródło: comment_hclF2JYD4dGagzmQpmsYlejcB7wYHD6k.jpg
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reddin: ale nadal utrudnia ruch kierowców, którzy mają uprawnienia. To jest fakt który sam przyznałeś. Nie mają prawa jechać obok siebie. Obrażanie ich nie pomoże ci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A znak pionowy musi stać przy wyjazdach na posesje?
ale nadal utrudnia ruch kierowców, którzy mają uprawnienia. To jest fakt który sam przyznałeś. Nie mają prawa jechać obok siebie. Obrażanie ich nie pomoże ci ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Mogą jechać obok siebie, kierowca nie może ich wyprzedzić przed i na zakręcie. Czyli i tak musi jechać za nimi. Czy jechał by jeden, czy trzech, nie ma prawa w tej sytuacji wyprzedzać.

A znak pionowy musi stać przy
źródło: comment_Y4UI9iXt4AwZu1Mxs2i6uLAIdoAun1rk.jpg
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reddin: to nie musi być początek tej drogi a zakręt, coś takiego czasami występuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Utrudniają ruch a zgodnie z ustawą nie mogą w takiej sytuacji jechać obok siebie. Przecież znasz prawo, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to nie musi być początek tej drogi a zakręt, coś takiego czasami występuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Czyli nie ma znaku i uciekasz od tematu, a może tam jest przedszkole w przyszłości?

Utrudniają ruch a zgodnie z ustawą nie mogą w takiej sytuacji jechać obok siebie. Przecież znasz prawo, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szalony_ikar: Nie utrudniają. I dlatego mogą jechać obok siebie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reddin: sam przyznałeś że utrudniają a teraz zmieniasz zdanie? Słabiutko. To jest twoja opinia, która nie ma wpływu na rzeczywistość, przekonywać ciebie nie będę, bo to nie ma sensu.

Nie mogą jechać obok siebie, możesz zweryfikować to jadąc tak z kolegami przed radiowozem, odmawiając przyjęcia mandatu i tym samym walczyć o swoje prawa w sadzie, może ci się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest spacerowa w
sam przyznałeś że utrudniają a teraz zmieniasz zdanie? Słabiutko. To jest twoja opinia, która nie ma wpływu na rzeczywistość, przekonywać ciebie nie będę, bo to nie ma sensu.


Nie utrudniają.

Nie mogą jechać obok siebie, możesz zweryfikować to jadąc tak z kolegami przed radiowozem, odmawiając przyjęcia mandatu i tym samym walczyć o swoje prawa w sadzie, może ci się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Bez problemu, sąd jest
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reddin: Robisz #!$%@?ę z logiki, skoro na zdjęciu nie ma znaku to znaczy że mógł jechać tak jak jechał? No raczej nie. To co na memie nie ma znaczenia, liczy się rzeczywistość.

Powtarzasz w kółko swoją błędną mantrę. Nie mogą jechać obok siebie bo utrudniają ruch. To jest proste a to że jesteś zapalonym rowerzystą nie zmieni rzeczywistości.
@reddin: A gdzie ja się odnosiłem do jakiegoś mema? Pomyliłeś adresata.
Ja już "dyskusję" zakończyłem, bo nie ma sensu. Idziesz w zaparte, a jak kończą się tobie argumenty, to zmieniasz temat. Dziękuję i nie pozdrawiam.
Przepisy mówią jasno.
Policjant potwierdził moje przypuszczenia.
tylko ty @reddin dzbanie interpretujesz przepisy na swoją rowerową logikę i nie dajesz za wygraną.

Policjant potwierdził moje przypuszczenia.


@g500: Policjanci to tak znają prawo, że potem musi ich sąd prostować. Nie blokują ruchu i jak bym był na ich miejscu nie przyjął bym mandatu i tyle.
@g500: Ten obrazek ma jakiś związek z dyskusją o jeździe rowerzystów obok siebie? Chciałeś mnie jakoś rozdrażnić, abo może zdyskredytować? Myślisz, że takie słabe zaczepki mnie ruszają? Ja przestrzegam przepisów, znam przepisy. Miałem do czynienia z policją z sądami i z życiem, więc tak serio wykopowe bajki ludzi nie mających doświadczenia tylko żyjących na przekonaniu "wydaje mi się", nie mają odbicia w rzeczywistości.
Stań na skrzyżowaniu i zobacz ilu kierowców zatrzymuje
@g500: Ja? To ciebie dupa piecze, że nie możesz mnie przestawić na swoje spaczone postrzeganie rzeczywistości. Tak cię dupa piecze o tych rowerzystów, że może wykup sobie dodatkowe jazdy z instruktorem, on cię nauczy jak sobie radzić w zwykłych, prostych drogowych sytuacjach. Naucz się kultury a nie tylko klakson i wszyscy #!$%@?ć, bo jestem miszcz prostej.