Wpis z mikrobloga

Dzień dwudziesty drugi - 22/30 (poniedziałek)

Parametry ciała:
Waga: 70,3 kg (było 70,3 kg tydzień temu)
BF: 20,8% (było 20,8% tydzień temu)
Tłuszcz trzewny: 9 (było 9 tydzień temu)
Woda: 54,3% (było 54,3% tydzień temu)
Mięśnie: 52,8 kg (było 52,8 kg tydzień temu)

Tak. Nie zmieniło się absolutnie nic w przeciągu 6 ostatnich dni (poprzednie ważenie było we wtorek, a nie w poniedziałek) ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jedzenie:
Śniadanie - ketobułeczki ze smalcem i ogórkiem kiszonym 17B, 70T, 4W
Obiad - Stek z rostbefu, jajko i warzywa na patelnie 88B, 80T, 12W
Kolacja - Ketosanka 3B, 17T, 3W

Kalorie ~ 2050 kcal

Trochę przesadziłem dzisiaj białkowo. Ogólnie z kaloriami chyba też w ostatnie dni. Patrzę na wagę i żadnych zmian w ostatnim tygodniu. Zjeżdżam do 1700 kcal jutro.

Siłownia:
Wersja A z naciskiem na klatkę + cardio. Zmieniłem przedtreningówkę i efekt pozytywny - zwiększona pompka, potliwość i chęć do ćwiczeń. Gadałem chwilę z trenerem, powiedział że przedtreningówka mi nie zwiększy wytrzymałości na keto i że spadki na ostatnich powtórzeniach są normalne na tej diecie, więc nie powinienem się przejmować wytrzymałością.

Samopoczucie, zdrowie i inne
Dziś bez zmęczenia rano jakimś cudem. Ogólnie spoko dzień, jedna szybka wizyta na dwójce.

Standardowo - Jakieś pytania, sugestie itp. śmiało piszcie. Jeśli się podobało i chcesz czytać więcej, obserwuj tag #tehwinnaketo lub na czarno jeśli nie chcesz tego widzieć.

#keto #mirkokoksy #mikrokoksy #dieta
  • 10
@Pandzior: Xiaomi Mi Body Scale 2. Jutro zrobię znowu pomiar ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale obawiam się że dużej różnicy nie będzie, taki mam metabolizm, z genetyką ciężko będzie wygrać. Dlatego zjadę kalorycznie i zobaczę co będzie.

Jak na początku roku redukowałem to byłem przez 2 miesiące na zbilansowanej 1500 kcal i żyłem bez problemu...