Wpis z mikrobloga

Pół nocy handlowania za mną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W poprzednim tygodniu w taki sposób zrobiłem ze 120k około 400k COINS.
Tym razem kupiłem o wiele więcej kart inwestując około 200k w Złote Karty NON-RARE - licytowane każda za 350 coins.
W klubie jest ponad ~500 złotych kart z czego co najmniej 450 to inwestycja + 90 kart na liście transferowej.

Teraz tylko czekać na SBC w którym bedą potrzebne złote karty nonrare - jako wypełniacze, albo konkretne narodowości.
I można zbierać plony :P

#fifa19 #handel #fut19 #fut #fifa
źródło: comment_p807awQb2bzl2c8pZBdbh4eNYW9n05pY.jpg
  • 21
@chim3ra: Mam już skład warty jakieś 1,5kk zrobione tylko i wyłącznie na HANDLU i SBC więc 200k nie robi różnicy.
W FIFIE 19 nigdy nie kupowałem Fifa Points, Coins ani nawet nie przelewałem z innych kont.

Za 2 dni te karty będą stały w większości po 800-900 za sztukę a wśród nich będą perełki po 3000+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@arko123: Kawa + Film na drugim monitorze i można się bawić w klikanie przez całą noc :P
Najgorsza jest Polityka EA i banowanie rynku transferowego.
Przez tą noc dostałem chyba z 7x blokadę i nie dało się licytować (blokada trwa ok. 30 min).

EA nie ogarnęło jednak tego, że jak się dostanie ją w grze na konsoli i wejdzie na WebApp to dalej można licytować.
A jak dostanie się na WebAppie
@lisekchz: Licytuję wszystko losowo. Zaczynam od najpopularniejszych lig - narodowości (zawodnicy z każdych pozycji) a na samym końcu aby dowalić kart już na pałę.

350 coins za kartę to minimum. Na Kup Teraz da się wystawić od 400 coins a już w momencie mojej licytacji nadwyżki kart (duplikaty) wystawiałem po 600-700 i schodziły w mniej niż godzinę.

Nie wiem czy każda z moich kupionych kart zdrożeje.
Jedna będzie warta 450 coins,
@lisekchz: czasem da się za 350 coins kupić kartę, która od razu jest warta 1500 (bo jest potrzebna do SBC Zaawansowane) :P

I do SBC nie czekać -X- czasu, bo Ważne Mecze wychodzą we wtorki i czwartki.
Pomiędzy nimi prawie codziennie coś wychodzi.

Przykładowo: jak jutro wyjdzie SBC do których potrzeba będzie 2 Niemców to wystawię tylko całą BUNDESLIGĘ a reszte jeszcze potrzymam.

Wystrzelać się z tych kart muszę w ten
@Balwanek_i_platki_sniegu: mistrzu będę podążał Twoja droga :D żeby tylko dobrze zrozumieć - kupuje non rare z najpopularniejszych lig i narodowości jak najtaniej (350-500) a następnie wystawiam je jak wyjdą sbc ważne mecze dla tych lig tak? Zainwestuje tak dzisiaj 50k i zobaczymy bo póki co traduje kontrakty i dużo z tym #!$%@? :D
@Balwanek_i_platki_sniegu: super :D dziś w nocy zabieram się za kupowanie w zasadzie to w tej fifie zacząłem pierwszy raz tradowac i już teraz mam skład jeżeli chodzi o wartość zbliżony do moich najlepszych pod koniec każdej z poprzedniej edycji :P dzięki za pomoc i 3mam kciuki za system :D