Wpis z mikrobloga

@MichalPerez: proponuje ci przestać być zawistnym Polaczkiem xD ciekawe ile litrów ty sprezentowales ( ͡° ͜ʖ ͡°) co to w ogóle za debilny pomysł żeby wymagać od kogoś oddawania krwi za samą satysfakcję
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: nie wymagam oddawania za samą satysfakcję, bo to co dostaje krwiodawca to jest uczciwy deal. Trigerruje mnie jedynie ten kult NO LEGITKĘ MAMY TO TERAZ W------Ć DZIADÓW. O ZA DARMO KOMUNIKACJA, A WY CO BIEDAKI. Piękno pomagania zamienia się w wyścig kto bardziej j---e innych.
  • Odpowiedz
gdzie bez korzyści nie opłaca się robić czegokolwiek dla innej osoby


@MichalPerez: tego nie powiedziałem

jestem na wykopie


@MichalPerez: o tym najwidoczniej zapomniałeś ¯\_(ツ)_/¯ jakoś nie widziałem ludzi odnoszących się na ulicy z legitymacjami i krzyczącymi jak będą teraz triggerować Grażyny
  • Odpowiedz
@Cesarz_Polski: taka ciekawostka. Jak jesteś honorowym dawcą krwi to nawet krew możesz oddać bez kolejki. Ostatnio byłem oddać, przede mną ponad 20 osób bo ktoś w jakimś zakładzie miał wypadek i koledzy przyszli oddać. Babka w rejestracji pyta kto stały bywalec i mnie i jeszcze jednego kolesia na początek kolejki. U lekarza też działa, chociaż pierwszy raz korzystałem tydzień temu a oddane mam coś ponad 20 litrów. Wcześniej nie potrzebowałem,
  • Odpowiedz