Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@awariaaa Jak zgłoszę kradzież to też robię bliźnim na złość? Oni też robią na złość bliźnim łamiąc podpisaną umowę
  • Odpowiedz
@Reezu: i tak nie zrozumieją, żyjemy w umysłowej komunie i nad tymi januszami stajo wojsko bankierów z karabinami i zmuszali ich do podpisywania umów
  • Odpowiedz
@Reezu: ja w takich sytuacjach zawsze pytam janusza co ma w umowie z operatorem, a następnie pytam czy ktoś go zmuszał do podpisywania jej, zazwyczaj po tym się kończy rozmowa

raz zgłaszałem sklep obok mnie, po kilku dniach karteczki nie było, lecz nie robiłem tam zakupów więcej, tylko przechodząc zaglądnąłem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@hektorzwykopu Co zaliczamy do pierdół? Podpunkty umów które podpisujemy? #!$%@?
@Andczej bieremy kredyt i nie spłacamy bo to tylko pierdoła tylko troszkę większa? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Reezu: składasz w mBanku reklamacje (np. Mailem podjąć swój ID czy numer rachunku) opisujesz temat, podajesz adres sklepu i numer terminala, możesz go mieć z paragonu. I już. Przyjmują takie zgłoszenia i przekazują je do operatora.
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@grazka_KWTW
@Andczej
@gregor40
@Shadou
Zrobiłem jak powiedział Shadou, wziąłem jakieś gówno rzeczy za 14zł, pani mnie odesłała, zrobiłem tak ponownie, pani #!$%@? lekko no ale cóż zrobić, zadzwoniłem do agenta, powiedział mi tylko, że to nie pierwszy raz i prawdopodobnie rozwiążą z nimi umowę. Jestem okropny prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Reezu: nikomu to nie wadzi a kręcisz małysza. Potem płacz że w polsce janusz każe #!$%@?ć na umowe o dzielo za 1200 bo pieniedzy nie ma. Jak nie pasuje to wez gotowke albo idz do biedry obok
  • Odpowiedz