Wpis z mikrobloga

via Android
  • 7
@wypokk Nie będę brał gotówki czy szedł do Biedry obok bo mi Grażyna z Januszem każą, rozumiesz to?

Żyjemy w XXIw gdzie płatności bezgotówkowe o wiele łatwiej mi ułatwiają życie.

To, że ktoś woli przycebulić niezgodnie z umową nie znaczy, że mam dawać na to przyzwolenie, a teraz idę z uśmiechem kupić hotdoga za 5zł, i zapłacić KARTĄ bez żadnych problemów.

EDIT: to, że niektórym grupom społecznym coś nie przeszkadza, nie
  • Odpowiedz
@Reezu: żyj sobie w XXI wieku tylko nie zdziw się jak za pare lat nie będziesz mógł się wysrać we własnym kiblu bo będziesz monitorowany. Zresztą są miliony innych rzeczy do któryś mógł się #!$%@?ć a #!$%@?łeś się do ciężko pracującego na siebie sklepiku. W polsce zawsze trzeba było kombinować i to się długo nie zmieni. Najważniejsze by na tym nikt nie tracił ale twój mały mózg tego nie pojmie,
  • Odpowiedz
Zresztą są miliony innych rzeczy do któryś mógł się #!$%@?ć a #!$%@?łeś się do ciężko pracującego na siebie sklepiku.


@wypokk: zadaj sobie jedno proste pytanie, czy ktoś ich ZMUSZAŁ DO PODPISANIA UMOWY czy wzięli ją SAMI ŚWIADOMIE

W polsce zawsze trzeba było kombinować i to się długo nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@wypokk Gdyby nie łamała NOTORYCZNIE umowy która SAMA podpisała, to by nie było żadnego problemu

Ps. Przy płatności 1zł nadal są zyski. Przy fajkach za 14zł nadal są zyski, rozumiesz to?

Co ma płatność bezgotówkowa do monitorowania w kiblu? Jak będzie taka potrzeba, to nie będę miał z tym problemu, bo nie mam zamiaru łamać umów/prawa ani niczego.

Mój mały mózg nie pojmuje takich sposobów zarobku, masz rację. Założę kiedyś sklep
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wypokk

Ps. jeśli chodzi o moje poglądy polityczne to jestem w 100% za zniesieniem socjalu, jakiegokolwiek, chyba że dla osób niepełnosprawnych.

Możemy razem założyć partie i zmienić Polskę, ale niestety, najpierw zacząć trzeba od zadłużeń prawda?
  • Odpowiedz
@Reezu: próbowałeś się najpierw dowiedzieć ile ona traci na transakcji za 5zł? Może gdybyście zajęli się ważnymi rzeczami zamiast głupotami to ludzie by nie kombinowali jak tu zbankrutować prowadząc małą działaność
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wypokk A ile ja straciłem na podjechaniu na stację benzynową? Policz sobie koszta benzyny, straty moralne, zawód. Ile klientów mogli stracić przez takie coś? Nie każdy nosi gotówkę, a takie limity po prostu przeszkadzają, wyobraź sobie, że masz na karcie 17zł, a limit od 20zł, nie kupisz chleba ani masła bo za tanio, gotówki przy sobie nie masz, na karcie też nic nie masz, a wypłata za tydzień bo wydałeś na,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wypokk Zakładając, że jest to 1% to na transakcji 5zł traci 5 groszy, zakładając że prowizja wynosi 10% traci 50 groszy.
  • Odpowiedz
@Reezu: nikt ci nie każe robić zakupów. Jedni pojadą, drudzy nie. Możesz jej to wytłumaczyć jeśli uważasz inaczej. Jak ona zamknie sklep to będziesz dymał tylko do biedronki 3km dalej
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wypokk dobra mam pomysł

Bułka w piekarni hurtowo, 100 bułek = 100zł
Bułka w sklepie 5zł, 100 bułek = 500zł
Prowizja dajmy na to, 10% (absurdalne, bo to idzie w 0,02% do max 2% ale załóżmy, ps. Umowa czytała)
  • Odpowiedz