Wpis z mikrobloga

@Reezu: zgłaszałem takie limity kilka razy, co więcej zgłaszałem też sklepy, w których doliczano marżę za płatność kartą i nigdy nikt się tym nie zainteresował.
@Reezu: zgłaszałem ze dwa tygodnie temu taki temat przez aplikacje mobilna milenium. Zgłoszenie przyjęli i w moim imieniu przekazali operatorowi terminala. Mam nadzieje ze jeszcze ze 2-3 razy i zabiorą im ten terminal. Janusze jedne...
@Reezu tez mialem kiedys sytuacje ze w sklepie musialem dozbierac do min 10 zl. Pisalem do swojego banku z zapytaniem czy jest to zgodne z prawem. Dostalem odpowiedz cos w stylu ze skoro sklep daje mozliwosc platnosci karta, to nie moze okreslic minimalnej kwoty transkacji (nie moze odmowic tej metody platnosci).
Powiedzieli mi tez, ze glownie problem sklepu tkwi w tym, ze od kazdej transakcji placa jakis % prowizji, ale prowizja ta
Co za konfidencki naród. Żebyście się czasami nie zesrali. Wszędzie, wszystko i wszystkich zgłaszać.


@hektorzwykopu:
Po pierwsze płacę operatorowi karty za to, że mam możliwość płacenia wszędzie gdzie tylko jest taka możliwość, więc mam prawo wymagać korzystania z usługi za którą płacę.

Po drugie nikt janusza nie zmusza do brania terminalu, jak ma to musi z niego korzystać zgodnie z umową którą świadomie podpisał.