Wpis z mikrobloga

@Reezu: do tego zbierz zakupy za 15--18zl (duża ilość a ceny małe) idz do kasy i jak powie że karta od 20zl to się rozmyś/nie masz gotówkil. I tak kilka razy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 21
@Shadou
@gregor40 A jeśli mój bank (artykuły w internecie piszą o zgłoszeniu do swojego banku) czyli mBank to opluł bo oni nie przyjmują takich zgłoszeń to co mam robić? Zawołałbym @ZespolmBanku ale to nie ma sen... A no tak, zawołałem ich ( ͡º ͜ʖ͡º)

Panowie czy też Panie z mBanku, gdzie mam to zgłosić? Dam też cytat z pewnego artykułu

możemy zgłosić sprawę do swojego banku, który
  • Odpowiedz
@Reezu: ja ostatnio miałem do zapłaty 90 groszy za przekroczony o 3 minuty czas na basenie. Miałem w portfelu tylko 2 kuny chorwackie, więc poprosiłem o zapłatę kartą, a pani że "nie da się bo od złotówki przyjmuje". Ja mówię że nie mam gotówki, pani machnęła ręką... #cebulacontent
  • Odpowiedz
via Android
  • 86
@krpablo Ja tam takich problemów nie uświadczam w sklepach typu Lidl, Tesco czy nawet Biedronka więc tak sobie myślę, że się da, kupno małej butelki wody za 99 groszy, cyk płatność kartą, zero problemów, da się? Da się.
  • Odpowiedz
@Reezu: właśnie kwestia tego, że się da, tylko pewnie prowizja zeżarłaby z tych 90 groszy jakieś 8 i może to dla nich "nieopłacalne". No ale cóż, mogli być do przodu o 82, tak to są do tyłu o 90.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kuduaty Jeszcze nigdy nigdzie nie udało mi się zapłacić kartą poniżej 1 zł. Ciekawe czy paczki są traktowane inaczej czy coś się zmieniło.
  • Odpowiedz
@Reezu: w żabce nie mogłem zapłacić kartą za hotdoga, bo wielki franczyźniany pan kazał płacić gotówką bo on 50 groszy prowizji od transakcji płacić musi.
No to poszedłem sobie do innego sklepu. A w tej żabce byłbym codziennie, bo była blisko roboty
  • Odpowiedz