Wpis z mikrobloga

@Reezu: to w polsce nie płaci się rachunków i podatków? Tusk chyba prawdę mówił o tej zielonej wyspie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyobraź sobie że ona kupi z 50 bułek a nie 100 i z 5-10 czasem musi wyrzucić bo nikt nie kupi
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wypokk Ktoś jej kazał podpisywać umowę z agentem rozliczeniowym? Ktoś jej przystawił pistolet do głowy i krzyczał "ZAŁÓŻ SKLEP BO CI ŁEB ROZPI**DOLE"? Jeśli zakładasz sklep, musisz liczyć się ze stratami, czy to niesprzedany towar, czy to zniszczony towar, jeśli natomiast świadomie łamiesz umowę z agentem rozliczeniowym, to musisz się liczyć że przyjdzie kiedyś taka #!$%@? jak Ja, i to zgłosi, a jak niejednokrotnie zgłaszali, to widocznie jest więcej osób którym
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wypokk Jak będziesz kiedyś pracował, i szef pominie podpunkt o terminie pensji czy o ilości wypłacalnych ci pieniędzy za godzinę, wrócimy do tej rozmowy, tylko pamiętaj, interes mu zepsujesz! STRACI TE 1600ZŁ MIESIĘCZNIE NA JAKIEGOS KU**A WIELKIEGO PRACOWNIKA
  • Odpowiedz
  • 1
@krpablo: prowizja dla małych to zazwyczaj podstawa plus procent. Np 5 groszy + 0,8% od każdej transakcji. Na sprzedaży około 1 zł faktycznie można mieć stratę.
  • Odpowiedz
@Reezu: To wyobraź sobie że szef cię zwalnia za każdy drobny błąd w pracy bo łamiesz zakres swoich obowiązków. Istny chaos nie? Są granice smaku które można przekraczać i nie. Biurokracja nie ma nic wspólnego z człowieczeństwem, więc jak chcesz być robotem to powodzenia. Korporacje już idą w tym kierunku ( ͡º ͜ʖ͡º) Tylko przypomnij sobie ile dajesz od siebie by wymagać od innych
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wypokk O ile się nie mylę, agent po zgłoszeniu przypomina warunki umowy przed rozwiązaniem umowy, myślę że jak raz coś się stanie w pracy, to cię nie wyrzuca, jak popełnisz ten sam błąd, świadomie, któryś raz z rzędu to cię zwolnią
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wypokk Masz rację, ja sobie pójdę nie wiem, spać może, obudzę się z ręką w nocniku a ty broń Januszy biznesu, hejka <że
  • Odpowiedz
@wypokk: ale weź proszę zajmij się swoją dupą, a nie kolejny raz wyjeżdżasz na zupełnie inny temat, rozmowa jest o PŁATNOŚCI KARTĄ, a ty co chwilę bronisz się zupełnie innymi argumentami czy to z polityki czy z prawa podatkowego.

Jak nie masz nic do powiedzenia w temacie i nie potrafisz odpowiedzieć na KONKRETNY ARGUMENT to wyjdź i tyle.

Dla przykładu, żebyś ogarnął, czy jak jest promocja w lidlu to idziesz
  • Odpowiedz