Wpis z mikrobloga

@FireDash:

Ptysiu, liczby bezwzględne mówią co mówią. Nazywasz PADa długopisem, a fakty są takie, że to Bronek podpisywał wszystko jak leci. Reszta to tylko i wyłącznie twoje urojenia. Nie było żadnej ustawy o kształcie kostki brukowej, nie było żadnej ustawy łamiącej konstytucję. Przekonasz się o tym dokładnie wtedy, gdy "twoi" wygrają wybory. Już to przerabialiśmy po ostatnim razie, gdy rządził PiS. Nagle okazało się, że jedyne co udało się "ustalić", to
A i jeszcze jedno. W dobrym smaku było śmiać się z Marii Kaczyńskiej, która może nie grzeszyła piękną facjatą, ale przynajmniej nie wyglądała jak dwie ulane lochy złączone w jedno ciało


@PiPiPingu: kto powiedział że było w dobrym smaku?
Dla mnie jedno i drugie świadczy o braku elementarnej kultury, albo raczej czegoś ważniejszego, sumienia.
@FireDash: nie napisałem że złamali konstytucje, tylko umowe społeczną. Twoim zdaniem skoro TK klepnął tą kradzież to wszystko jest spoko? Nie jest, bo przez 20 lat mówiono ludziom że środki zgromadzone na OFE to ich pieniądze, obiecywano wczasy pod gruszą czy pod palmami. Ani SLD ani PiS (za których kadencji były już zgromadzone dosyć duże srodki) nie odważyło się zagrabić tych pieniędzy. Dopiero PO uznało że w sumie #!$%@?, możemy wziąć
@Tajch:

Zawsze mnie to zastanawia, że lewackie wykopki wielbią niewykształconych, seksistowskich i prostackich Komorowskich, którzy dłubią w nosie pod krzaczastym wąsem, paląc opony na działce, a krytykują doktora prawa i jego pełną klasy żonę, którzy niosą wdzięk i światło wiedzy w imię budowy Wielkiej Polski.
@B0RG: Ile ty masz lat? 9? Przekręcanie nazwiska / imienia jest na poziomie szkoły podstawowej.
Proszę bardzo, w załączniku kolejny błąd Dudy.
Komorowski zrobił błąd ortograficzny - idiota, niewykształcony, porażka.
Duda zrobił błąd ortograficzny - nic się nie stało, każdemu może się zdarzyć.
Podwójne standardy ameb umysłowych.
Napisz jeszcze, że Komorowski wszedł na krzesło.
https://twitter.com/andrzejduda/status/207856023120252930
Pobierz Kuklak - @B0RG: Ile ty masz lat? 9? Przekręcanie nazwiska / imienia jest na poziomie ...
źródło: comment_rQeL9MHXvi4WRjTUzuR0panEP44fEp3w.jpg
@jozef-dzierzynski: Problem z OFE był taki, że kilkadziesiąt procent środków musiało być inwestowane w obligacje Skarbu Państwa. Tak więc:
- państwo pobierało składkę emerytalną
- państwo przekazywało część składki do OFE
- OFE kupowało za te pieniądze od państwa obligacje
- po latach państwo wykupuje obligacje od OFE z procentem
- OFE pobierało swoją opłatę za zarządzanie, itd.

To tak, jak ja bym dał Ci 5 zł, żebyś pożyczył mi 4,50