Wpis z mikrobloga

@Kuklak: sugerowanie, że mam 9 lat jest po prostu durnowate tak samo jak poprzedni (p)rezydent pałacu znany jako Bredzisław Komoruski herbu dwa psy na tarczy gdzie jeden sra a drugi warczy. Spoko, Duda też widać wali bykami (nie wiedziałem), ale nie zachowuje się jak ostatni dureń co np. było na porządku od pana pseudo hrabiego. Poza tym, Dupa jaki jest taki jest, nie jest umoczony w WSI i ProCivili jak ten
@Kuklak:

Napisz jeszcze, że Bronek nie chodził po ulicy z kobitką przyklejoną do jego pleców, która dyktowała mu co ma mówić.
Napisz jeszcze, że Bronek nie pieprzył Obamie o kontrolowaniu kobiety i bigosowaniu.
Napisz jeszcze, że Bronek nie zapraszał do RBN tow. gen. Jaruzelskiego, jako (xD) specjalisty od relacji z Moskwą.
@Kuklak: nie, to żaden problem* dopóki mr państwo nie znajdzie jednego sposobu na obniżenie długu publicznego, obywatele go nienawidzą
Twój przykład jest zły bo raz, państwo nic nie dało, dał pracodawca i pracownik w składkach, dwa, pieniądze szły do prywatnych instytucji (ze #!$%@?łymi opłatami na początku ale nieważne). Trzy, pobieranie opłaty za zarządzanie nie ma nic do rzeczy.

Ergo, wygląda to tak, państwo każe mi oddać 10 złotych, z tych 10
Ale nie czekaj #!$%@? po co my mamy oddawać te 3zł, weźmy sobie kase a im dajmy jakiś zapis na koncie w ZUS, a co bedzie za kilkadziesiąt lat kiedy te pieniądze trzeba bedzie wypłacić to już nie nasz problem.


@jozef-dzierzynski: W OFE w części obligacyjnej również nie było pieniędzy. Tak samo może nie być pieniędzy na wypłatę środków wpisanych w koncie w ZUS, jak może nie być pieniędzy na wykup
@Kuklak: dostosowuję poziom do twojego - masz z tym problem? Insynuujesz mi różne rzeczy i przy okazji wymagasz by poziom dyskusji był wysoki. No sorry kolego ale wybitnie #!$%@? z ciebie interlokutor dlatego poziom jest dostosowany do ciebie. A przy okazji - będę pisać na jednego i drugiego prezia per dureń czy dupa i guzik mi kto zrobi bo po pierwsze jestem/mieszkam poza Polską (poza Europą) a po drugie mam #!$%@?
mówisz o tych 3 ustawach, które zawetował jeszcze za kadencji PO czy masz coś extra?


@adibor:

Ignorancja to wygodna rzecz, co?

- ordynacja wyborcza do Europarlamentu
- ustawa o SN
- ustawa o KRS
- ustawa degradacyjna (niestety... :( )
@Kuklak: Owszem, ale jak napisałem w pierwszym poście, dużo bardziej wierze w instrumenty finansowe niż w zapis na koncie ZUS. Dlaczego? Dlatego że niewykupienie obligacji to dosyć poważna sprawa z szerokimi konsekwencjami, vide oprocentowanie obligacji Rosji czy Argentyny. A głodowa emerytura z ZUS? Bywa.

Co do OFE, opłaty były nie tylko za kupowanie obligacji, bo to akurat łatwe ale raczej za budowanie portfela akcji, wybór spółek i tak dalej. Zresztą porównując
@PiPiPingu no spoko, tylko równie dobrze można to zinterpretować jako "PiS robił tak #!$%@? ustawy, że nawet prezydent miał ich dość, a ustawy PO były spoko" i jak udowodnisz że było inaczej, że to weto było ok, tamto nie, a tam było potrzebne a nie dał? Zresztą póki co mamy remis 4-4.

doktora prawa i jego pełną klasy żonę, którzy niosą wdzięk i światło wiedzy w imię budowy Wielkiej Polski.


Byłeś z
no spoko, tylko równie dobrze można to zinterpretować jako "PiS robił tak #!$%@? ustawy, że nawet prezydent miał ich dość, a ustawy PO były spoko" i jak udowodnisz że było inaczej, że to weto było ok, tamto nie, a tam było potrzebne a nie dał?


Głuptasie. Zarzucacie PADowi, że podpisuje co mu podłożą pod rękę. Okazuje się, że wcale tak nie jest, a przynajmniej nie na tle Bronisława. Wtedy zmieniacie interpretację o
Zarzucacie PADowi, że podpisuje co mu podłożą pod rękę. Okazuje się, że wcale tak nie jest


@PiPiPingu: nie #!$%@?, wcale tak nie jest xD

Jak tępym prawakiem trzeba być, żeby gadać "hurr durr patrzcie Bronek wszystko przyklepywał" i nie widzieć, jakie ewidentne buble Duda podpisuje bez machnięcia ręką? I że veta w jego przypadku dzieliły się na zaplanowane z góry taktyczne rozdmuchania tematu i wewnętrzne wojenki partyjne, bo potem podpisywał niemal