Wpis z mikrobloga

Kumpel ze studiów namówił mnie na piwo, skończyło się na tym, że wylądowaliśmy w jakimś klubie. Z charakteru jestem mało wierzącym w siebie piwniczakiem, ale od pewnego czasu staram się to zmienić - chciałbym być bardziej samcem alfa. Po którymś już piwie i kieliszku wódki przypomniały mi się rady wyczytane na wykopie, szczególnie jedna - bądź oziębłym #!$%@?. Przeciskając się na parkiet potrąciłem ramieniem (specjalnie, tylko tak lekko) kilka loszek, jednak się za nimi nawet nie obejrzałem żeby przeprosić. Będąc już na parkiecie i gibając się jak małpa (nie czuję tego w ogóle, ale starałem się po prostu naśladować ruchy innych) jakaś laska oblała mnie lekko piwem. Normalnie bym powiedział, że nic się nie stało i poszedł do kibla wysuszyć koszulę, ale nie tym razem, o nie... ryknąłem jej do ucha (nie wiem dlaczego ale w tamtej chwili jedyne co mi przyszło do głowy to tekst braci Figo Fagot) "widzisz dziwko co narobiłaś?". Żeby nie wyjść na buraka i furiata uśmiechnąłem się lekko. Nie wiedziałem czego z jej strony mogłem się spodziewać, ale wykrzykując te słowa obserwowałem jej reakcję. Jej twarz z lekko zasmuconej zmieniła się w momencie na grymas odrazy. Reszta piwa wylądowała na mojej twarzy i koszuli, na parkiecie wokół nas zrobiło się luźniej i wszyscy się na nas zaczęli gapić (NAS.. jak to pięknie brzmi). Coś tam krzyczała, ale już nie słyszałem, odwróciłem się szybo i wróciłem do domu.
Co zrobiłem źle? nie wychodzi mi ani jako samcowi beta ani jako samcowi alfa.
#przegryw #wyjsciezprzegrywu #podrywajzwykopem
źródło: comment_SuRnisTvvPpK03pr1W5W9mFSlq9uXgtq.jpg
  • 19
@DrHeinzDundersztyc: Zbyt ofensywnie. Fakt, że gdybyś był przystojny, to by Ci na środku parkietu zaczęła ssać, ale no to trzeba mieć naprawdę odpowiedni wygląd do tego. Pewny siebie =/= chamski, etc. Barowanie lasek.. żenua. Idziesz na parkiet patrząc przed siebie, nie zwracając uwagi na innych ludzi, a lasek nie barujesz, tylko łapiesz na wysokości pasa i przesuwasz nie patrząc na nie nawet kątem oka. Natomiast w sytuacji z browarem bardziej by
@DrHeinzDundersztyc: o tej przystojności racja, ale też nie do końca. Kobiet pociąga pewność siebie która wynika z wewnętrznej siły, a nie aktorstwa. Siła ta zapewni jej bezpieczeństwo i dobrobyt. Ty się zachowałeś jak zwykły dupek, a kobiety to rozpoznają bo mają ogromną umiejętność czytania emocji.

"Oziębły #!$%@?" nie jest nim z założenia lecz taką aurę roztaczają faceci którzy mają jasno określone cele życiowe i nie pozwalają by zewnętrzne czynniki im przeszkodziły.
@bercik_symulat: No właśnie, to jest pyszne na wykopie - faceci niepewni siebie czytają, że aby wyrywać laski trzeba być chamem i "traktować kobiety jak dziwki", po czym, kiedy traktują kobiety źle... dziwią się że nie mają brania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym kurde jest różnica między: ktoś rozlewa na ciebie piwo, a ty jeszcze tą osobę przepraszasz (albo "nic się nie stało", kiedy de facto stało