Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia #chonotu - do czarnolisto lub subania :3
Co tydzien w piatki bede robil czek formy, zebym mogl podziwiac swoj progres i dzielic sie spostrzezeniami. W tym tygodniu bylem raz na silce-dzisiaj. Niestety bylem tam bardzo krotko, poniewaz musiala zostac wczesniej zamknieta. Jednak przy wadze ok 81kg zrobilem 3x6 wyciskania lezac 70kg. Czulem tez, ze mialem troche zapasu. W ubieglym tyg bylo 65kg 4x6. Oprocz tego dzisiaj wlecialo tez podciaganie 3x6 i wznosy 2x12 6/7kg. Caly czas jestem na deficycie.
Tutaj protip dla ludzi na #redukcja : miejcie jak najwiecej zajecia w ciagu dnia- wtedy nie odczuwa sie tak glodu.
Poprzednie dwa tyg lecialem moim ciut dla mnie przeladowanym planem gora dol- mozliwe ze go jeszcze zmodyfikuje i wrzuce go na tag. Od tego czasu leci tez tym planem moj ziomek, ktory ma dosc dlugi starz i niezla sylwetke. W siadach i martwym zaczal niezle progresowac, a na klatce progresuje bardzo powoli. Jak ktos jest chwtny do przetestowania tego planu na sobie to zapraszam- chce przeprowadzic cos w stylu badan :D. Niestety dzisiaj zbytnio sie nie napompowalem, ale w przyszlym tyg bedzie fotka po treningu objetosciowym, wiec gainsy beda lepiej widoczne.
Moj cel: pierw fajne, zdrowe dociecie, pozniej budowanie masy i sily, a w miedzyczasie minicuty.
Chce wrocic do tego co mialem czyli: 100x5 plaska, 170/180x5 (juz nie pamietam xD) martwy i 120x5 przysiad (malo wiem, ale wtedy musialem giry odpuscic)
Jutro zepne poslady i zrobie w koncu te gotowe dietki 1500-3500kcal
C.....u - #mikrokoksy #silownia #chonotu - do czarnolisto lub subania :3 
Co tydzien...

źródło: comment_dDmHkTm6lWGuDHq7cJQMciZ4FNxssHyj.jpg

Pobierz
  • 44
@ChoNoTu: Smiesznego nic to czy masz wysoki czy niski BF niema wplywu na budowe masy tylko na to jak szybko zobaczysz efekty.
Dla mnie przy tak niskej masie ciala i jak na oko w okolicy 180 cm wzrostu (?) robienie redukcji to w sumie fajnie przed urlopem na plaze pozatym strata czasu lepiej masa i jak bedzie Ci za ciezko skupic sie na rekompozycji - ale to tylko moje zdanie, Ty
@ChoNoTu: Chlopie 700 km co noc w sumie 4,5h jazdy 45 minut przerwy na papu i znowu 4,5h jazdy i uwiez mi ze to jest tak ze gapisz sie w droge i walczysz z reka zeby nie lazla do lodowki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja mam 188 cm wzrostu i dzis rano sie wazylem to 122 kg i to po 1,5 godzinnym marszobiegu wiec dlaczego nie rozmiem