Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie jaki pozytywny wpływ mają dziewczyny na programistów w zespole :D
W tym tygodniu dołączyły do nas 2 testerki i jedna analityczka - sam mam dziewczynę, ale muszę powiedzieć że patrzeć az miło :D

I co najlepsze :
W tamtym tygodniu spotkania zespołu - parówa party, wszyscy w-------i, nic nie działa, większość na wyjebce jakieś stare spodnie, bluzy i pogniecione koszulki
W tym tygodniu - każdy w butach dobrze połączonych ze spodniami, koszule, o------i, włosy poukładane, mnóstwo nowej inicjatywy w projekcie, normalnie inny zespół ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #pracbaza #it #korposwiat
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marcelele: Wątpie, żeby to się utrzymało. Robię trochę w firmie ostatnio gdzie jest dużo kobiet też, na froncie, a mało facetów i tego efektu nie ma, więc może jest tylko chwilowo, bo im nagle ślina cieknie. Wyjebka jest jak zawsze.
  • Odpowiedz
wyniki chłopców są bardziej zróżnicowane niż wyniki dziewczyn(co znaczyło by że wśród najbardziej utalentowanych powinno być więcej chłopców


@Jan0l: Niekoniecznie.
  • Odpowiedz
@hehenuanek: Zależało by jaka jest różnica w średniej, jak duża jest różnica w wariancji i na jaki procent najbardziej utalentowanych patrzysz. I naturalnie musimy założyć rozkład zbliżony do normalnego w obu przypadkach.
Nawet patrząc tylko na oceny tak jak ten artykuł w przedmiotach ścisłych w górnych 10% było po równo, a w górnym 1% był stosunek 0.8 dziewczyn do chłopców, a w pozostałych przedmiotach w górnych 2% było po równo.
  • Odpowiedz
@Marcelele: Tylko programista może wariować po zobaczeniu na własne oczy kobiety. I tak wybiorą najmniej scuckowanych i mających w nie w------e i będą ssać im pały a wy będziecie za nie robic taski xD Tak jak w szkole od frajerni się spisuje zadanie rucha z chadami xD Samiczki wszystkich gatunków posiadający pusie tak majom
  • Odpowiedz
Rozwala mnie jaki pozytywny wpływ mają dziewczyny na programistów w zespole :D

[...] muszę powiedzieć że patrzeć az miło :D


@Marcelele: chwalić się stulejką, to już wyższy poziom przegrywu xD

  • Odpowiedz