Wpis z mikrobloga

@ImbaJakichMalo: o Jezu jakie prawdziwe!! Ja ostatnie 7 miesięcy specjalnie kupiłem dysk zewnętrzny i postawiłem system i league of legends i przez 10 godzin grałem w pracy, wracałem do domu jak bym 50 ton gruzu #!$%@?ł przez noc
  • Odpowiedz
@ImbaJakichMalo: nie spodziewałam się tylu plusów pod kradzionym wpisem xD najważniejsza rada i sam ją stosuje - jak nie ma co robić to się rozwijajcie. Ja np. od kilku miesięcy uczyłem się pisać dobre makra - co w efekcie spowodowało, że mam jeszcze więcej wolnego czasu xD
  • Odpowiedz
@ImbaJakichMalo: czasem jest taka #!$%@? i sie nie chce, że robote na intensywnym #!$%@? zrobiłbyś w 2 godziny a tak na luzie #!$%@?ąc sie w ponad 5h tu se pójdziesz na stołówke zjeść jakiś hamburger i piwo wypić, co jakiś czas usiąść na dupie i odpocząć bo sie odechciewa. tym bardziej jak trzeba zastosować jakieś prymitywne techniki. dla mnie też siedzieć na dupie spawać/wyginać/wiercić cały dzień te same sztuki mnie
  • Odpowiedz
@Tristhet: Włączasz dreamweavera, uruchamiasz jakiś kod PHP z githuba i modlisz się nad nim. Dla niego jesteś guru. A jak obok masz jeszcze konsolkę (cmd z jakimś komendami typu ipconfig /flushdns), no to już masz podwyżkę na koniec miesiąca. Albo Putty podłączony do Twojej maszyny i odpalasz jakieś zliczanie pojemności katalogów (jakieś wolniejsze du -h).
  • Odpowiedz