Wpis z mikrobloga

  • 2
@jestem_pingwinem: Zawsze jak jeździłem z instruktorem to szło mi okej, ale na egzaminie wywalam się na błędach, których czasem ani razu nie zrobiłem na jazdach z instruktorem:( Wczoraj 14 raz zdawałem i wymusiłem na skrzyżowaniu, mimo że widziałem auto, ale się jakoś pogubiłem, mam taki stres, że zawsze mam biegunkę w dzień egzaminu, jąkam się, skręca mnie w brzuchu, stopa mi lata z nerwów na sprzęgle i takie podobne
@lokichapo znam Twój ból po części. Mój szwagier lvl. 21 też ma ten problem, zdał egzamin teoretyczny, a na praktyce uwalił z 10 razy na placu przez stres (jak z nim trenowałem, był luz i wszystko mu wychodziło nawet w kombi). Załamał się i nie chce robić prawka, bo mu nie potrzebne - do roboty przewóz. Namawiamy go cały czas i Ty też się nie poddawaj, dasz radę - stres tylko przed
@jestem_pingwinem: powiedz szwagrowi o lekach uspokajajacych i przeciwlekowych. mialem to samo, wzialem xanax przed jednym egzaminem - prawie zdalem, na samym koncu sie wywalilem, za drugim razem bezblednie i perfekcyjnie. a wczesniej to byla katorga, 5 razy oblalem. dawke dopasowac tak, zeby stres odszedl (jakis zawsze bedzie, ale bardzo maly w porownaniu do sytuacji bez tabletki), ale zeby dalo sie jezdzic, ja bez tolerancji okolo 0.75 mg wzialem dwa razy i
@j0shva: No jeździj dalej po xanaxie, to szybko dojdziesz ale do więzienia jak kogoś nie zauważysz.
@lokichapo może sobie po prostu odpusc, bo będziesz kiedyś jechać sam, wyjdzie dzieciak przed samochód, a ty ze stresu zapomnisz co zrobić.
@Patryk4: nie mam zadnego problemu z czasem reakcji, ani niczym podobnym po odp. dawkach, poza tym nie jezdze po tym na co dzien, bo nie mam musu stosowania tego na co dzien. dawki lecznice alprazolamu maja praktycznie zerowy wplyw na kierowanie autem, wiem ze ty uwazasz inaczej, bo tak powiedzial ci lekarz czy uslyszales tak w sieci, ale jesli nie masz z tym zadnych doswiadczen, to zamknij ryj i nie siej
dawki lecznice alprazolamu maja praktycznie zerowy wplyw na kierowanie autem

@j0shva: tak bo przeprowadziłeś badania naukowe i wiesz o tym, a ulotkę pisał ktoś, bo tak sobie wymyślił bez poparcia faktami.
@Patryk4: a ch*j mnie obchodzi ulotka, nie czuje zmiany w percepcji, w czasie reakcji, ani niczym innym, to znaczy, ze moge kierowac, magicznie i nagle ma mi wejsc uczucie nagle jak po pol litra wodki? jebnij sie w leb typie xD
@j0shva: możesz tak się czuć(bo bez jaj, po jednym xanie dalej sie funkcjonuje) ale jeśli spowodujesz durna sztluczke lub tfu tfu potracisz człowieka - benzodiazepiny są dalej uznawane tak samo jak narkotyki, więc przypal w chvj.
W ogóle - jak na ulotce jest wpływ na prowadzenie pojazdów mechanicznych to traktowane jest to jako jazdę pod wpływem.

A i - aprozalum, alprox itd. To ta sama substancja. W Polsce oryginalny xanax występuje