Wpis z mikrobloga

Mój brat miał taką sytuacje. Mieli pisać sprawdzian (jakiś ważniejszy przedmiot), z koleżką uprosili nauczycielkę, żeby cała klasą oglądać mecz pod warunkiem, ze jeśli Polska przegra to wszyscy dostają jedynkę. A tam tie break zwycięstwo, sprawdzian przełożony, wolna lekcja xd
  • Odpowiedz
@toporek1234: Ale to był zajebisty turniej. Nie wygraliśmy, ale szliśmy tam jak burza, same zwycięstwa po 3:0 i dopiero Ruscy nam zabrali 2 sety a i tak obskoczyli #!$%@? ostatecznie (i porażka z nami przekreśliła ich szanse na awans do strefy medalowej). Później łatwe 3:0 z Serbią (deja vu ( ͡° ͜ʖ ͡°)), 3:1 z chyba najmocniejszą kiedykolwiek Bułgarią z Kazijskim i fenomenalny mecz Wlazłego, no
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@toporek1234: u nas w szkole były telewizory, ale nie miały anten telewizyjnych, przyklejaliśmy kabel do stalowej ramy krzesła szkolnego typu NYSA na taśmę klejącą i działało. A finał oglądaliśmy na polskim na legalu i facetka pozwoliła :)
  • Odpowiedz
@toporek1234 to był genialny turniej. Nie wiem czemu, ale zapadł mi w pamięć bardziej niż ten rozgrywany 4 lata temu u nas. I to odbieranie srebrnych medali w koszulkach Gołasia. Popłakałam się wtedy. A na meczu z Rosją mieliśmy akurat j. polski w gimbazie, ale wuefista wpadł do klasy i krzyczał, że wygraliśmy :D
  • Odpowiedz
@toporek1234: co pamiętam, ówczesnego trenera Bułgarii Plamena Konstantinova, który przegrał z Nami ale zdobył brąz. Michała Bąkiewicza, który zastąpił kontuzjowanego Gacka w meczu o złoto, nominacja MVP dla Wlazłego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz